منوی سایت
header-pic

فروش اقساطی DS7 2018

گر چه مدل DS19 در دهه پنجاه میلادی به یک نماد برای شرکت سازنده بدل شده بود، اما اینک و در انتهای سال 2018 میلادی، DS7 فراتر از یک نماد ظاهر شده که بیشتر از اینکه بر شاخصه‌ های دینامیکی خود ببالد، به آسایش، راحتی و تکنولوژی مدرن خود افتخار می‌ کند.اما این خودرو بخاطر تک دیفرانسیل بودن بیشتر مناسب افراد آپشن پسند است تا افرادی که به آفرود علاقه دارند.

برند خودرو دی اس
نوع بدنه
برچسب

فروش اقساطی سیتروئن DS7 ،دی اس 7 یک شاسی بلند مغرور لوکس فرانسوی است با انبوهی از آپشن های روز دنیا،در ساخت DS7 کراس بک حتی در ریزترین جزئیات هم سعی شده است تا به خاص بودن ماشین بیافزاید و تمامی اجزای سازنده این از بالا ترین کیفیت برخوردار است.برای درک سطح لوکس بودن دی اس 7 کراس بک بد نیست بدانید که این ماشین به عنوان ماشین جدیدترین رئیس جمهور فرانسه برای حضور در مکان های مختلف استفاده میگردد.

مدل
پیشرانه4 سیلندر 16 سوپاپ
حجم موتور1600 سی سی
حداکثر قدرت225 اسب بخار
حداکثر گشتاور300 نیوتن برمتر
مصرف سوخت ترکیبی6لیتر درهر 100 کیلومتر
شتاب رسمی8ثانیه در هر 100 کیلومتر
وزن1420 کیلوگرم

طراحی داخلی و کابین سیتروئن DS7

دی اس 7  در چهره جلو ماشین بر اساس طراحی الماس مانند ساخته شده است.چراغ های LED و نوار های کروم باهماهنگی بسیار کنار هم قرار گرفته در نمای جانبی دی اس 7 به طوری طراحی شده است که به بهترین شکل قسمت های جلو و عقب ماشین را به هم متصل کرده و زیبایی خیره کننده ای به وجود آورده.طراحی داخلی دی اس 7 مانند خودروهای دیگر سیتروئن دی اس بسیار سطح بالایی دارد و از مرغوبترین متریال و چرم هم داخل این ماشین استفاده شده است.وجود آپشن های فوق العاده از جمله ویژگی هایی است که به طور مشترک در تمامی فروش اقساطی خودرو  دی اس وجود دارد و حالا دی اس7  بسیار زیاد تر از آنچه که در تصور شما است آپشن ها و امکانات در اختیار شما قرار میدهد.

 

تست تصادف سیتروئن دی اس 7

 

 

فروش اقساطی خودرو سیتروئن DS7 2018

فروش اقساطی خودرو سیتروئن DS7 2018

امکانات و آپشن های سیتروئن DS7

حسگرهای ایمنی و رفاهی زیادی در این خودرو وجود دارد،چراغ‌های تمام LED خودرو هم، ۶ حالت پخش نور متفاوت دارند که در زمان گردش فرمان، به سمت داخل پیچ متمایل می‌شوند و مستقل از یکدیگر در طرفین، عمل می‌کنند. این فناوری در فیلم کوتاه ادامه‌ی مطلب، توضیح داده شده است.سامانه دید در شب، که یک نوع دید مادون قرمز از مسیر پیش رو را در سایز های مختلف بر روی پنل ابزار دیجیتال به نمایش می‌ گذارد. به ویژه برای تسلط بیشتر بر جاده و جلوگیری از برخورد با حیوانات، فناوری دید در شب دی اس هفت می‌ تواند بسیار مفید واقع شود

سایر امکانات

مجهز به کلیه سامانه های ترمز ضد ققل و پایداری خودرو
سیستم صوتی مجهز به 14 بلندگو
سیستم تعلیق فعال SCAN
سیستم تعلیق فعال الکترونیکی
سیستم هشدار صوتی روی کنسول مرکزی
تشخیص خواب آلودگی راننده
سیستم کمک راننده
کروز کنترل تطبیقی

سیستم جلوگیری از انحراف خودرو
پارک اتوماتیک

آینه های جانبی برقی به همراه گرمکن
شیشه بالابر دربهای جلو و عقب
سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دو گانه
کیسه هوای ایمنی جلو ، جانبی و پرده ای

فروش اقساطی خودرو سیتروئن DS7 2018

 

فروش اقساطی خودرو سیتروئن DS7 2018

مدارک لازم جهت فروش اقساطی DS7 2018

- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

فروش اعتباری مرحله ای اقساطی DS7 2018

مخصوص خودروهای وارداتی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

اقساط 24 تا 60 ماهه

تحویل 45 روزه

فروش اعتباری مرحله ای نقدی DS7 2018

مخصوص خودروهای وارداتی

با قیمت قطعی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

تحویل 60 تا 120 روزه

بدون چک ضمانت و ضامن

آتیه خودرو شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی DS7 2018  فراهم کرده است تا شما رابا این خودرو همراه کند. شما میتوانید با پرداخت تنها 40 تا 50 درصد از قیمت روز خودرو در بازار بعنوان پیش پرداخت و الباقی در اقساط 24 الی 60 ماهه صاحب این خودرو شوید. این اقساط با سود سالیانه 18 درصد محاسبه شده و خودروی شما طی 45 روز تحویل میگردد.

آتیه خودرو شرایط ویژه ای برای پیش فروش نقدی DS7 2018 با قیمت قطعی فراهم کرده است. در صورتی که تمایل به پیش فروش نقدی خودرو داشته باشید میتوانید با پرداخت 40 تا 50 درصد از مبغ خودرو بعنوان پیش پرداخت طی 60 تا 120 روز خودروی مورد نظر خود را تحویل بگیرید. این شرایط تنها برای خودروهای وارداتی بوده و شما نیاز به ارائه ضامن نخواهید داشت.

 


تماس با مشاورین بررسی مدارک

آتیه خودرو شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی DS7 2018 فراهم کرده است تا شما رابا این خودرو همراه کند.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
واحد فروش 41016-021 تحویل یک ساعته 86127198-021