منوی سایت
header-pic

فروش اقساطی نیسان جوک پلاتینیوم 2017

اگر به موتوری نیاز دارید که بتواند تعادلی بین راندمان و قدرت ارائه کند، موتور 1/6 لیتری توربو با سیستم تزریق مستقیم سوخت جوک خواسته شما را برآورده می‌کند. سیستم تقویت‌کننده توربوشارژ، به کمک یک موتور جمع و جور مجهز به سیستم تزریق سوخت، نیروی قدرتمندی در اختیار شما قرار می‌دهد که در عین حال می‌تواند مصرف سوخت اقتصادی در زمانی که به نیروی زیادی نیاز ندارید نیز داشته باشد.به نیسان جوک می توان به چشم یک گزینه کاملا متفاوت نگاه کرد چرا که طراحی خاص و عجیب و غریب این خودرو، آن را از هر خودروی دیگری در خیابان متمایز کرده است.این خودرو در بازار جهانی به حدی سر و صدا کرد که خودروهایی مانند تویوتا CHR، هیوندای کونا و کیا استونیک به صورت مستقیم برای پایین کشیدن بازار این خودرو طراحی و تولید شدند.

برند خودرو نیسان
نوع بدنه
برچسب

محصولات نیسان یکی ازمحبوب ترین و پرفروش ترین خودرو های موجود دربازار می باشند که باتوجه به قیمت خود از کارایی بالای برخوردارند. «آتیه خودرو» در زمینه فروش اقساطی محصولات نیسان به مشتریان خدمات رسانی می کند تا گام بزرگی در راستای رفاه حال مشتریان خود برداشته باشد.

نیسان جوک خودرویی است که در سال‌های ۲۰۱۰ در ژاپن، واشینگتن (تاین و ویر) و انگلستان تولید شده‌است. این خودرو در کلاس مینی اس‌یووی قرار گرفته که با چهره عجیب خود هر بیننده ای را لحظه ای به فکر فرو می برد که آن را دوست داشته باشد یا از آن بیزار باشد و صد البته جواب هر کسی با دیگری متفاوت است.

مشخصات فنی

مدلنیسان جوک پلاتینیوم 2017
موتور4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور1598 سی سی
حجم باک46 لیتر
استاندارد آلایندگییورو 6

مدارک لازم جهت فروش اقساطی نیسان جوک پلاتینیوم 2017

- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

فروش اعتباری مرحله ای اقساطی نیسان جوک پلاتینیوم 2017

مخصوص خودروهای وارداتی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

اقساط 24 تا 60 ماهه

تحویل 45 روزه

فروش اعتباری مرحله ای نقدی نیسان جوک پلاتینیوم 2017

مخصوص خودروهای وارداتی

با قیمت قطعی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

تحویل 60 تا 120 روزه

بدون چک ضمانت و ضامن

آتیه خودرو شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی نیسان جوک پلاتینیوم 2017  فراهم کرده است تا شما رابا این خودرو همراه کند. شما میتوانید با پرداخت تنها 40 تا 50 درصد از قیمت روز خودرو در بازار بعنوان پیش پرداخت و الباقی در اقساط 24 الی 60 ماهه صاحب این خودرو شوید. این اقساط با سود سالیانه 18 درصد محاسبه شده و خودروی شما طی 45 روز تحویل میگردد.

آتیه خودرو شرایط ویژه ای برای پیش فروش نقدی نیسان جوک پلاتینیوم 2017 با قیمت قطعی فراهم کرده است. در صورتی که تمایل به پیش فروش نقدی خودرو داشته باشید میتوانید با پرداخت 40 تا 50 درصد از مبغ خودرو بعنوان پیش پرداخت طی 60 تا 120 روز خودروی مورد نظر خود را تحویل بگیرید. این شرایط تنها برای خودروهای وارداتی بوده و شما نیاز به ارائه ضامن نخواهید داشت.

 


تماس با مشاورین بررسی مدارک

آتیه خودرو شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی نیسان جوک پلاتینیوم 2017 فراهم کرده است تا شما رابا این خودرو همراه کند.

واحد فروش 41016-021 تحویل یک ساعته 86127198-021