منوی سایت
header-pic

جذاب ترین خودروهای پلیس جهان در سال 2018

پلیس جمهوری چک – بی‌ام‌و i8

جمهوری چک با شرکت بی ام و یک قرار دارد امضا کرد برای اجاره بی ام و آی 8. بر اساس این قرارداد i8 به‌مدت ۶ ماه یا محدودیت کارکرد ۲۰ هزار کیلومتر به پلیس چک منتقل شد.اما بعد از یک ماه بی‌ام‌و i8 پلیس چک تصادف کرد و این پروژه کنسل شد. پلیس دوبی و استرالیا در حال حاضر از این مدل در ناوگان پلیس خود استفاده میکنند.

بی ام و آی 8

پلیس اتریش – پورشه 911

پورشه 911 یکی از خودرو هایی است که در سال 2017 به به نیروی پلیس استرالیا یک دستگاه داده شد. البته این اولین‌بار نیست که اتریشی‌ها از محصولات پورشه به‌عنوان خودروی پلیس بهره میبرند و سابقه‌ی همکاری مقامات پورشه و پلیس اتریش از سال۱۹۶۰ شروع شده است. دو افسر پلیس راهنمایی و رانندگی خوش‌شانس اتریش هر روز پشت فرمان 911 مجهز به تمام سیستم‌های مرسوم خودروهای پلیس شامل رادیو بی‌سیم، آژیر و چراغ پلیس و طرح پلیس روی بدنه، در تعقیب متخلفان جاده‌های این کشور هستندمیتوان گفت این کار بسیار جذاب و خطرتاک است.

پورشه 911 برای پلیس اتریش

لیس ایتالیا، میلان – فراری 458 اسپایدر

این خودرو قبل از اینکه این طرح های پلیس روی آن نصب شود، در اختیار یک خلاف‌کار و عضو مافیای این کشور بود. البته این مدل در نیروی پلیس و جاده‌های میلان استفاده نمی‌شود و نقش آن فقط نمایش آخر عاقبت کار خلاف است. پلیس میلان در تبدیل خودروهای خلاف‌کاران به خودروهای با طرح پلیس پیشرو و فعال بوده است.

فراری برای پلیس

پلیس ایتالیا، بولونیا – لامبورگینی هوراکان

این ماشین بسیار قدرتمند و جذاب بسیار تاثیر گذار میباشد در پلیس ایتالیا. این کوپه‌ی اسپرت ۶۰۲ اسب بخاری در اختیار پلیس بزرگراه بولونیا قرار گرفته تا در مأموریت‌های امدادی به‌خصوص انتقال اعضای بدن استفاده شود و سریع بتوانند به مقصد برسند. هوراکان مجهز به یخچال و دفیبریلاتور است.

لامبورگینی

پلیس سوئد – ولوو V90

ولوو V90  یک خودروی خانوادگی لوکس میباشد تا سفرهای طولانی در کمال راحتی و ایمنی انجام شود. احتمالاً دیدن یک خودروی استیشن لوکس در قالب خودروی پلیس در جاده بسیار عجیب و جذاب است. دپارتمان محصولات ویژه‌ی ولوو، استیشن زیبای V90 را با شاسی تقویت‌شده، ترمزهای قدرتمندتر و سیستم تعلیق بهینه‌شده به‌طور ویژه برای نیروهای پلیس سوئد تولید می‌کند.

ولوو v90

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396