منوی سایت
header-pic

کشیده ترین اتومبیل های تولید شده تاریخ خودروسازی

درازترین خودروهای جهان از قدیم تا کنون  را در یک نگاه با هم مرور می کنیم.

 کانتری واگن 1954

کانتری واگن

یکی از اولین خودروهای کشیده ساخته شده در جهان کانتری واگن 1954 با ظرفیت 9 سرنشین که در زمان خود وسیله بسیار کارآمد بود مخصوصا برای حمل اجسام بزرگ مورد استفاده زیادی قرار میگرفت.

اولدزموبیل تورنادو 1966

اولدزموبیل تورنادو 1966

این مدل در سال تولید خود مدل برتر موتور ترند شده است و همچنین دومين ماشين آمريكايي لارج سايز دف جلو نیز میباشد. این اتومبيل كوپه ي شبه فست بك که ساخت کمپانی جنرال موتورز است اولین نسخه از خودروها با محرک چرخ‌های جلو در آمریکا بود که مسیر خودروسازی در این کشور را تغییر داد. یک نکته جالب در مورد اسم این ماشین وجود دارد و آن همنامی خودرو با اسب طوفاني زورو است.

کادیلاک فیلیت‌وود 1973

کادیلاک فیلیت‌وود 1973

این خودرو بسیار راحت بود و در زمان خود محبوبیت اندکی را توانست برای خود دست و پا کند ولی به علت بحران بنزین در دهه 70 میلادی در آمریکا مردم از این مدل روی برگرداندند.یکی از سختی های رانندگی با این خودرو پارک کردن بوده است و راننده باید از مهارت بالا برخوردار بوده باشد.

اولدز موبایل 1974

اولدز موبایل 1974 

این خودرو در اصل یک کشتی بزرگ را روی جاده برای شما تداعی می کند با داشتن این خودرو می توانید برای سفر با کل خانواده و جا دادن خریدهای زیاد حساب باز کنید زیرا این خودر یک مدل کلاسیک و بزرگ با فضای زیاد و راحت است.

بیوک الکترا 1975

بیوک الکترا 1975

کمپانی جنرال موتورز این مدل الکترا را به عنوان سدان فول سایز تشریفاتی یا لوکس ترین محصول تولید انبوه، رهسپار بازارهای فروش کرد طراحان این مدل بزرگترین ، سنگین ترین و در کل  تنومند ترین سدان های تاریخ جنرال موتورز را به بازار فرستادند.  این خودرو از آخرین خودروهای محبوب در آمریکاست و پس از آن خودروسازان به سمت ساخت مینی‌ها روی آوردند.

می‌باخ اکسلرو کوپه 2005

می‌باخ اکسلرو کوپه 2005

شرکت مایباخ آلمانی وابسته به کمپانی «دایملر آ گ» این مدل را برای شرکت تایر سازی «فولدا» ساخت و هدف فولدا از این سفارش معرفی نسل جدید لاستیک های پهن (مخصوصا برای خودروهای کوپه) بود. این ساخته لوکس دوره کاری خود را در کنار ثروتمدان و سلبریتی های زیادی گذرانده است.

رولز رویس فانتوم 2013

رولز رویس فانتون با فاصله محوری توسعه یافته 2013

رولز رویس یکی از کمپانیهای انگلیسی که در تولید لوکسترین خودروهای جهان شهرت عام و خاص است. و توانسته است مدل رولز رویس فانتون با فاصله محوری توسعه یافته را به عنوان یکی از درازترین خودروها در لیست ما جا دهد.

مرسدس می‌باخ پول‌من 2016

مرسدس می‌باخ پول‌من 2016

پرچم‌دار کمپانی مرسدس‌ بنز عرضه شده است یعنی یکی از لوکس‌ترین خودروهای جهان. این خودرو با طراحی منحصر به فرد و مدرنی که دارد بسیار مورد استفاده برای جابجای  مهمانان ویژه‌ای قرار میگیرد.

دریم لیموزین

دریم لیموزین

و بلخره درازترین مدل ساخته شده در طول تاریخ تا کنون مدل دیم لیموزین است که توانسته است اسم خود را در گینس ثبت کند. این خودرو دارای دو فرمان در جلو و دومی در عقب است و فرمان عقب در هنگام به عقب رفتن خودروبه کار می آید. این خودرو مجوز حرکت در خیابان‌های عمومی را ندارد و فقط برای حضور در نمایشگاه‌ها و فیلم‌ها مورد استفاده قرار میگیرد.این لیموزین از یک جایگاه جمع و جور مختص به فرود هلی‌کوپتر در فضای خارجی انتهای خودرو و از یک جکوزی اختصاصی نیز در فضای درون کابین خود بهره می‌برد که امکان دسترسی به آن تنها برای تعداد اندکی از ثروتمندان جهان مهیا است.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396