منوی سایت
header-pic

پورشه 911 DLS با قیمت فضایی 2 میلیون دلار

این پورشه با هماری دو شرکت سینگر و ویلیامز به صورت کاملا سفارشی فقط در 75 دستگاه تولید خواهد شد.شرکت آمریکایی سینگر (Singer Vehicle Design) بسیار در تیونینگ کردن مدل های قدیمی پورشه مشهور است. مهندسان این شرکت مدت‌ها است که مدل‌های مختلف پورشه 911 را به‌صورت ویژه بازسازی، ارتقاء و شخصی‌سازی می‌کنند. سال گذشته بود که پروژه‌ی مشترک سینگر و تعدای از مهندسان تیم فرمول یک ویلیامز (Williams Advanced Engineering) تأیید شد؛متخصصان این دوشرکت تصمیم گرفتند با یکدیگر یکی از خودرو های پورشه 911 را بازسازی کنند و آن را به عنوان بهترین پورشه به ثبت برسانند.و بالاخره بعد از مدتی طولانی پروژه آن ها به اتمام رسیده است.

پورشه 911

موتور 4000 سی سی پورشه 911 DLS

پیشرانه‌ی  خودرو 911DLS همان نسخه ۶ سیلندر خطی تنفس طبیعی سال ۱۹۶۳ میباشد،اما با تلاش مهندسان ویلیامز و هانس مزگر باتجربه، حجم آن به ۴ لیتر تغییر کرده و بسیار قدرتمند شده. بدون دخالت سیستم پرخوران، این پیشرانه با تنفس از هوا، ۹۰۰۰ دور بر دقیقه می‌زند تا در نهایت ۵۰۰ اسب بخار و صدایی زیبا تولید شود. هر سیلندر این پیشرانه، ۴ سوپاپ تیتانیومی دارد؛ میل سوپاپ بالاسری دوقلو از متریال‌های بسیار سبکی مثله منیزیم ساخته شده و توسط دریچه‌‌گاز سبک با انژکتورهای دوتایی مشابه خودروهای فرمول یک سوخت‌رسانی می‌شود که عملکرد فنی را بسیار خوب کرده است. سیستم روغن سفارشی در کنار گیربکس ۶ سرعته دستی برند هیولند (Hewland)، مهندسی قوای فنی 911 را خیلی شگفت انگیز نشان میدهد.

کیت جدید بدنه پورشه 911 DSL

نوربرت سینگر آیرودینامیک پورشه‌ی ۱۸ ساله را به کلی تغییر داده است.تک‌تک بخش‌های بدنه‌ی با تحلیل دینامیک سیالات محسابه‌ای (CFD) عوض شده اند؛ حاصل این‌کار، تغییر ورودی هوای سپر جلو و اضافه شدن اسپلیتر جلو بوده است. تمام پنل‌های کاملاً جدید و از جنس فیبرکربن هستند تا علاوه بر وزن کمتر، استحکام خودرو بیشتر شود؛ تغییرات ایجاد شده در بدنه به تیم سینگر اجازه داد تا پیشرانه را به محور عقب نزدیک‌تر کنند. بازطراحی سقف، پنجره‌ی عقب و باله‌ی طرح دم اردک کوچک عقب (یادآور مدل 2.7RS کاررا) به آیرودینامیک و داونفورس محور عقب 911 کمک کرده. ورودی‌های هوای عقب در کنار تغییرات سپر عقب در خنک‌رسانی پیشرانه‌ی ۴ لیتری بسیار تاثیر گذاشته. ترمزهای سرامیک کربن CCM-R برند برمبو و کالیپرهای سبک‌‌وزن، پشت رینگ‌های منیزیمی با پیچ مرکزی سفارشی تیتانیوم/آلومینیوم BBS و داخل تایرهای پایلوت اسپرت کاپ 2 میشلن با اندازه‌ی ۲۴۵ در جلو و ۲۹۵ همچنین سیستم‌های مدرنی شامل ترمز ضدقفل ABS، کنترل کشش و پایداری الکترونیکی (ESC) بهینه‌شده توسط متخصصان بوش (Bosch) و حالت‌های رانندگی متنوع برای این خودرو قرار داده شده است.

پورشه 911

کابین و فضای بسیار زیبای پورشه 911 DSL

صندلی‌های اسپرت و فیبرکربن ریکارو کاملاً به‌صورت ویژه و اختصاصی فقط برای این مدل طراحی شده است؛ فرمان برند MOMO نیز از جنس فیبرکربن روی این خودرو نصب شده. پدال‌ها فیبرکربن و تیتانیومی هستند اما پنل پشت فرمان کاملاً با فیبرکربن ساخته شده است. تمام داشبورد و پنل‌های مختلف داخلی، از فیبرکربن هستند تا حداکثر کاهش وزن ممکن اعمال شود و این مدل زیبا در مجموع ۹۸۹ کیلوگرم وزن داشته باشد. در کنسول مرکزی و مرکز کابین زرد 911DLS، دسته‌دنده‌ی زیبا و سفارشی بسیار چشمگیر است که اتصالات تیتانیوم و منیزیمی آن دیده میشود وجود تزئینات طلا در پنل پشت فرمان نیز جزو ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصول مشترک سینگر و ویلیامز میباشد.

پورشه 911

 

 

 

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396