منوی سایت
header-pic

پورشه کاین 2018 لورفت

پس از معرفی این خودرو توسط کمپانی مرسدس بنز، تقریبا دیگر امیدی به معرفی نسخه‌ی کوپه‌ی خودروی پورشه کاین وجود نداشت تا اینکه کمپانی پورشه در سال 2016 خبر از تولید نسخه‌ی نمونه‌ی این خودرو داد. انتظار می‌رفت که نسخه‌ی کوپه‌ی این خودرو، به جز تغییراتی در بدنه‌ی آن بسیار شبیه به نسخه‌ی پایه‌ی پورشه کاین باشد، اما تصاویری که از نسخه‌ی تست این خودرو منتشر شده نشان می‌دهد که نسخه‌ی کوپه‌ی خودروی کاین به خودروی پانامرا شباهت بیشتری دارد.ولی گفتنی است که شرکت پورشه پورشه هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده که نسخه‌ی در حال تست مربوط به خودروی کوپه‌ی کاین است. اما از آنجایی که کمپانی پورشه برنامه دیگری برای معرفی یک خودروی SUV و یا کراس اوور به جز این خودرو نداشت، می توان ادعا کرد که این نسخه‌ی در حال تست، نسخه‌ی اولیه‌ی خودروی کوپه‌ی پورشه کاین است.

 

بدنه همیشه زیبا پورشه کاین زیباتر از قبل

اگرچه تاکنون اطلاعات رسمی از این پورشه کاین 2018 منتشر نشده است اما عکاسان توانسته‌اند به صورت مخفیانه تصاویری از این نسخه تهیه و به اشتراک بذارند  نکته‌ی جالب در مورد نسخه‌ی تست شده این است که هیچ شباهتی به خودروی پورشه کاین ندارد. معمولا در طراحی نمونه‌های اولیه‌ی یک خودروی جدید از خودروهای مختلف الهام گرفته می شود و این نسخه نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای مثال، زمان معرفی نسخه‌ی اولیه‌ی خودروی مازراتی لوانته نیز شاهد چنین اتفاقی بودیم.طراحی این مدل جدید تلفیقی از پانامرا کاین است البته طول محور تا محور خودرو کوپه پورشه کاین 2018، کوتاه‌تر از خودروی پورشه پانامرا است.احتمال دارد طراحی سپر جلو در این نسخه تغییر کرده و از دریچه های بزرگتر برای ورود هوا استفاده شود. در قسمت عقب نیز احتمال تغییر طراحی چراغ ها و اگزوز این خودرو نیز وجود دارد.

طراحی داخلی پورشه کاین 2018

طراحی داخل کابین نسخه‌ی کوپه‌ی خودرو پورشه کاین، کاملا مشابه نسخه‌ی پایه‌ی این خودرو خواهد بود. البته چون طول محور تا محور این نسخه کمی کوتاه‌تر است، احتمالا قسمت عقب کابین، با نسخه‌ی پایه تفاوت‌هایی خواهد داشت. به نظر می‌رسد قسمت عقب پورشه کاین 2018، جای پای کمتری نسبت به نسخه‌ی پایه داشته باشد. فضای بالای سر سرنشینان عقب نیز در این نسخه به دلیل طراحی کوپه مانند، کاهش خواهد یافت. البته این تغییرات به این معنی نیست که فضای داخل کابین خودروی کوپه پورشه کاین نسبت به خودروهای بی‌ام‌و X6 و یا مرسدس بنز GLE Coupe، کوچکتر است، هر سه خودرو از یک کابین جادار و راحت برخوردار هستند.

قدرت موتور ترسناک پورشه کاین

نسخه‌ی ابتدایی خودروی پورشه کاین به موتور 3.0 لیتری V6 مجهز است که توانایی تولید 340 اسب بخار قدرت و 331 پوند فوت گشتاور را دارد. پورشه کاین می تواند در عرض 5.6 ثانیه از سرعت صفر تا 100 کیلومتر در ساعت شتاب بگیرد و حداکثر سرعت آن نیز 243 کیلومتر در ساعت است. تیپ S خودروی پورشه کاین مجهز به پیشرانه‌ی V6 تویین توربو بوده که قادر به تولید 440 اسب بخار قدرت و 405 پوند فوت گشتاور است. زمان شتابگیری صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این تیپ، 4.6 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن به 262 کیلومتر در ساعت می رسد. کمپانی پورشه در نظر دارد تا تیپ Turbo خودروی پورشه کاین را نیز در مدل‌های 2018 تولید کند. پورشه تصمیم گرفته تا در این نسخه از موتور 4.0 لیتری V8 تویین توربو استفاده کند. این پیشرانه توانایی تولید 541 اسب بخار قدرت و 568 پوند فوت گشتاور را دارد. زمان شتابگیری صفر تا 100 کیلومتر در ساعت آن 3.9 ثانیه است و حداکثر سرعت آن نیز 283 کیلومتر در ساعت تخمین زده شده است. کمپانی

لورفتن پورشه کاین

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396