منوی سایت
header-pic

نسخه هیبرید رنو کویید به زودی(فروش اقساطی رنو)

شرکت رنو درنظر دارد خودروی جدید هیبریدی خود را به بازار معرفی کند.رنو در نمایشگاه خودرو پاریس 2018 خودروی مفهومی K-ZE را معرفی نماید که قرار است سال آینده به عنوان اولین کراس‌اور برقی و ارزان‌قیمت ساخت این شرکت به بازار خودرو معرفی شود.

به نظر میرسد حرف K در ابتدای نام این خودرو نیز شاید برگرفته از نام کوئید باشد ولی دو حرف ZE اشاره‌ای مستقیم و واضح به پیشرانه برقی به کارگرفته شده در K-ZE دارد که گفته شده با یک بار شارژ، طبق استاندارد NEDC امکان حرکت تا 250 کیلومتر را برای این خودرو فراهم کرده. پس از اتمام ذخیره باتری می‌توان توسط اتصال خانگی و یا ایستگاه‌های عمومی شارژ خودروهای برقی این خودرو را شارژ کرد.

در مدل K-Ze طبق گفته های رنو، سیستم اطلاعات و سرگرمی با قابلیت اتصال به دستگاه‌های گوناگون،رهیاب و دوربین دنده عقب فراهم است. همچنین سنسور دنده عقب نیز به صورت استاندارد روی این خودرو نصب خواهد شد.

رنو کویید برقی 1

طبق برنامه این شرکت، نسل آینده رنو کلیو با پیشرانه هیبرید معرفی خواهد شد درحالی‌که مدل‌های کپچر و مگان به صورت پلاگین‌هیبرید نیز قابل سفارش خواهند بود.غیر از نمایش مدل K-ZE، رنو برنامه‌های آینده خود برای عرضه مدل‌های برقی در سگمنت B و C به بازار خودروی اروپا را نیز اعلام کرده است.

شایان ذکر است تولید این خودرو بر عهده شرکت چینی e-GT New Energy خواهد بود که به واسطه جوینت‌ونچر میان دانگ‌فنگ و نیسان شکل گرفته است.همچنین میتوانید مشخصات فنی رنو کوئید را در صفحه فروش اقساطی رنو کوئید نیز مشاهده کنید

رنو کویید هیبریدی

 

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396