منوی سایت
header-pic

معروف ترین خودروهایی که خارج از خانه تولید میشوند

تعدادی از خودرو های محبوب در دنیا خارج از کارخانه مادر در کشورهای دیگر تولید میشوند در ادامه تعدادی از این خودرو هارا معرفی میکنیم.

 

پورشه کاین_اسلواکی

شاسی بلند بسیار لوکس پورشه که چندوقتی است به بازار آمده ، به‌طور کامل در کشور اسلواکی تولید و مونتاژ می‌شود. نسل دوم پورشه کاین پیش از این در کارخانه‌ی فولکس واگن اسلواکی تولید و بعد برای مونتاژ به آلمان منتقل میشد.

پورشه کاین تولید شده در اسلواکی

فورد اکواسپرت – هندوستان

نسخه اول شاسی بلند  ساب کامپکت فورداکواسپرتد در برزیل تولید میشد.  اما از سال ۲۰۱۳ و عرضه‌ی نسل دوم کوچک‌ترین کراس‌اور فورد، اکواسپرت به صورت کامل در هندوستان تولید، مونتاژ و سپس به آمریکا  فرستاده میشود. این خودرو اولین خودروی آمریکایی میباشد که در هندوستان تولید و سپس برای فروش به آمریکا منتقل میشود.

فورد اکو

تویوتا CH-R – ترکیه

این شاسی بلند خاص شرکت تویوتا در سال 2016 معرفی شد. تویوتا یکی از برندهای مشهور دنیا میباشد که بسیاری از محصولات خود را در خاک آمریکا تولید می‌کند و در عین حال علاوه بر ژاپن، در کشورهای دیگر هم خط تولید دارد. CH-R در تایلند، چین و ژاپن تولید می‌شود ولی تعداد اندکی میدانند که این شرکت بزرگ در ترکیه خط تولید دارد.

تویوتا سی اچ آر

آئودی Q3 – اسپانیا

آئودی یک برند جداگانه اما زیر نظر کمپانی بزرگ فولکس واگن میباشد  و چند مدل دیگر از برندهای تحت حمایت غول خودروسازی آلمان را هم تولید می‌کند.کراس‌اور کامپکت آئودی Q3  که سومین مدل جدید آن معرفی شده، یکی از مدل‌ها است که کمترین اشتراک فنی ممکن را با محصولات سئات دارد.

آئودی Q3 - اسپانیا

جگوار E-Pace و I-Pace – اتریش

بعضی مواقع خودروسازان نمیتوانند تعداد زیادی از مدل هارا در یک خط تولید کنند و به شرکت‌های دیگر روی می‌آورند. جگوار به‌همین دلیل دو مدل I-Pace و E-Pace را در کارخانه‌ی شرکت معروف Manga Steyr اتریش تولید می‌کند. این شرکت اتریشی سیستم تمام چرخ محرک 4MATIC مرسدس بنز را ارتقا داده است و مدل‌های محبوبی چون E کلاس و G کلاس مرسدس، بی‌ام‌و X3 و سری 5، استون مارتین رپید و حتی پژو RCZ در این کشور تولید و عرضه شده اند.

جگوار-E-Pace-و-I-Pace-–-اتریش

 

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396