منوی سایت
header-pic

معررفی و بررسی پورشه ماکان 2019

این خودروی جدید پورشه به روزرسانی شده و آماده مبارزه به بازار آمده است.دسری اول پورشه ماکان در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شد و با استقبال خوب خریداران روبرو شد. حالا بعذ از 4 سال مدل جدید این خودرو عرضه شده است.  اما یافتن تفاوت‌های دو مدل نیاز به دقت فراوانی داشته باشد، اما پورشه ماکان مدل ۲۰۱۹ دارای مزایای چشمگیر  جدیدی است. پورشه ماکان که به عنوان پرفروش‌ترین محصول این خودروساز در بازار آمریکا محسوب میشود، میخواهد دوباره این عنوان را کسب کند. به همین علت، طراحان پورشه قصد ندارند تا مایه نارضایتی خریداران شوند. با توجه به رقابت عمده محصولات این کلاس در آمریکا برای عرضه فناوری‌های مدرن، پورشه ماکان نیز تمرکز زیادی بر این موضوع دارد.

پورشه ماکان 2019

تغییرات پورشه ماکان 2019 نسبت به مدل قدیمی

ماکان 2019 در نمای جلو تغییرات زیادی نکرده است . چراغ‌های جلو سایه واضح‌تری دارند و ر از چهار چراغ LED بهره میبرند. سپر جلو در حال حاضر دارای ورودی‌های بزرگ‌تر هوا است و اکنون چراغ‌های راهنما به پایین آن‌ متصل می‌شوند، اما در مدل قدیمی بالای آن نصب شده بودند. سایر ویژگی‌های موجود در نسل کنونی پورشه ماکان در مدل ۲۰۱۹ باقی مانده است.اما در عقب ماکان تغییرات بیشتری اعمال شده و چراغ‌های عقب اکنون به صورت کامل در امتداد عرض شاسی‌بلند نصب شده است، که چهره هماهنگ در عقب خودرو ایجاد میکند. این ویژگی در آینده و برای نسل بعدی پورشه 911 و خودروی الکتریکی تایکان (Taycan) نیز به کاربرده میشود.

پورشه ماکان 2019

فضای داخلی بسیار مدرن پورشه ماکان 2018

از امکانات این خودرو میتوان به صفحه نمایش هوشمند ۱۱ اینچی سیستم اطلاعاتی و سرگرمی اشاره کرد که در قسمت بالای بخش مرکزی داشبورد است، صفحه نمایش بزرگ‌تر، طراحان پورشه را مجبور کرده است تا دریچه‌های هوا را به سمت پایین بیاورند در حالی که در مدل کنونی در کناره‌ها قرار دارند. سیستم اطلاعاتی و سرگرمی ماکان دارای کنترل صوتی استاندارد است و برنامه تلفن هوشمند offroad Precision را برای ضبط فیلم از طریق دوربین در هنگام رانندگی آف‌رود ارائه می‌دهد.

پورشه ماکان 2019

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396