منوی سایت
header-pic

معررفی و بررسی مرسدس بنز E کلاس کوپه 2018

زبان طراحی این خودرو تحولی بزرگ در شرکت بنز به حساب می آید ، کوپه E کلاس از طراحی ظریف و پیچیده همراه با راحتی بسیار زیاد در فضای داخلی بهره میبرد. این ویژگی‌ها آن را به یک خودروی لوکس و راحت در کلاس خود تبدیل می‌کند.در حالی که ممکن است مرسدس بنز کلاس E کوپه اسپرت‌ترین و تیز ترین در کلاس خود نباشد، اما در راحتی، قابلیت سواری و لوکس بودن بسیار حرف برای گفتن دارد.این همان خواسته مشتریان از یک خودروی کوپه ساخت بنز است.

طراحی ظاهری و بدنه مرسدس بنز کوپه 2018

این کوپه جدید شرکت بنز هم مانند مدل های دیگر این شرکت تغییراتی زیادی داشته است، ظاهر طراحی به ویژه در سری کوپه بسیار ساده و در عین حال، ظریف است و باعث می‌شود که این خودرو جذاب‌تر باشد. در حالی که به نظر می‌رسد طراحی مرسدس بنز کلاس E کوپه مدل ۲۰۱۸ چشمگیر نباشد، اما به سختی می‌توان از کنار برخی مشخصات آن مانند پروفیل خوش‌ترکیب و جلوپنجره مشبک پانامریکانا (Panamericana) گذشت. دو عنصر طراحی در زبان جدید مرسدس بنز که به طور بسیار هنرمندانه در کنار هم قرار گرفته است.

 

مرسدس بنز کلاس E 2018

طراحی کابین مرسدس بنز کوپه 2018

در بخش اتاق و داشبورد این خودرو در کلاس خود بسیار پرطرفدار است.استفاده از متریال باکیفیت مانند صندلی چرمی کرمی و چوب لعاب‌دار باعث می‌شود که فضای کابین بسیار راحت و زیبا باشد.و نکات منفی هم باید گفته شود مانند  پوشش لاکی ۱۳۰۰ دلاری سیاه پیانو که از یک سمت داشبورد به سمت مقابل کشیده میشود، بسیار نخ‌نما شده. در عین حال وجود دکمه‌های زیاد در پشت فرمان، محیط رانندگی هوشمندانه‌ خودرو را درهم دریخته و مدیریت آن را سخت میکند. برف‌ پاک‌کن، سیستم کروز کنترل، دسته راهنما، اهرم تعویض دنده و تنظیم کننده فرمان، همگی در اطراف فرمان قرار دارند که بسیار شلوغ کرده آن قسمت از داشبورد را.

مرسدس بنز کلاس E 2018

پیشرانه مرسدس بنز کوپه 2018

مرسدس بنز کلاس E 2018 از یک پیشرانه ۳.۰ لیتری خورجینی ۶ سیلندر مجهز به دو توربوشارژر (بی‌توربو) همراه با جعبه دنده اتوماتیک ۹ سرعته و سیستم چهار چرخ محرک 4Matic استفاده میکند که قدرت خروجی را به طور مناسب و کارآمدی بین چرخ‌ها تقسیم می‌کند. پیشرانه مرسدس‌ بنز کلاس E کوپه مدل ۲۰۱۸ میتواند  ۳۲۹ اسب بخار قدرت و ۴۸۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند، اما خیلی خودروی سریعی نمیباشد. این کوپه با مدیریت سیستم 4Matic قادر است در زمان ۵.۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد که بسیار خوب است در ایین بخش.

 

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396