منوی سایت
header-pic

معررفی هیمیکو رودستر 2018 با موتور مزدا

کارخانه ژاپنی میتسوکا از مدل جدید رودستر هیمیکو رونمایی کرده که با پیشرانه مزدا MX-5 میاتا و تجهیزات به روز عرضه دربازار عرضه میشود.برند ژاپنی میتسوکا  یک خودروساز عجیب است که تمایل زیادی به ترکیب سنت و مدرنیته در محصولات خود دارد. و ماشین هایی بسیار زیبا و عجیب تولید میکند که بسیار هم جلب توجه کرده است.آخرین پروژه‌ی این شرکت مدل ۲۰۱۸ رودستر هیمیکو (Himiko) محسوب می‌شود که به‌طور کامل از تجهیزات فنی مزدا MX-5 میاتا بهره میبرد.

هیمیکو رودستر 2018

هیمیکو با کاپوتبسیار کشیده و بلند و بخش عقبی کوچک، از خودروهای کلاسیک انگلیسی مانند مدل‌های مورگان، MG سری T و حتی جگوار XK120  الهام گرفته است. با توجه به سابقه میتسوکا، طراحی هیمیکو خصوصیات عجیب و غریبی دارد؛ به‌عنوان مثال، بخش‌هایی از سپر جلو و صندوق عقب به رنگ سیاه براق است و با دیگر اجزا هاهنگی ندارد.فضای داخلی خودرو نیز مشابه مزدا میاتا میباشد البته به‌غیر از اجزای اختصاصی میتسوکا که در برخی قسمت‌ها به چشم می‌آیند این خودرو حتی دارای امکانات مدرنی نظیر پایش نقطه کور دید راننده، اخطار خروج از خط و سیستم اطلاعاتی و سرگرمی مزدا در بالای داشبورد است که این امکانات در زیر پوست این خودرو بسیار جالب میباشد.

هیمیکو رودستر 2018

ورود این خودرو به بازار آمریکا میتواند خبر جالبی باشد  البته با این فرض که قیمت مناسبی دارد. در حال حاضر مزدا میاتا یکی از بهترین خودروهای اسپرت بازار در کلاس خود است و هیمیکو نیز به نظر می‌رسد عملا هیچ خودروی جدید مشابهی در بازار ندارد. البته تعداد انگشت‌شماری از مدل‌های مورگان وارد بازار خودروی ایالات متحده می‌شوند؛ البته از نظر چهره و بدنه نمیتوانند با هیمیکو رقابت کنند.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396