منوی سایت
header-pic

معررفی نخستین کامیون تمام خودران

برند سوئدی اینراید(EINRIDE)، جدیدترین محصول خود را در نمایشگاه گودوود معرفی کرد . این شرکت که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده، در حوزه‌ی خودروهای خودران کار میکند. T/Log جدیدترین محصول اینراید، یک کامیون تمام برقی و خودران مخصوص حمل چوب میباشد. T/Log با داشتن قابلیت‌های قابل توجه حرکت در مسیرهای آف‌رود، کامیونی قدرتمند برای حمل چوب در جاده‌های جنگلی است.

کامیون خودران

بر اساس گفته ای مدیران انویدیا T/Log به‌لطف پلتفرم خودران مخصوص انویدیا، از تکنولوژی خودران سطح ۴ استفاده میکند. این کامیون  کابین راننده ندارد اما باوجود فناوری کنترل ریموت فانتوم اوتو، قابلیت کنترل از راه دور حتی با فاصله‌ی چند صد کیلومتر را دارد. در فناوری کنترل از راه دور فانتوم اوتو (Phantom Auto)، می‌توان با ارتباط 4G خودرو را کنترل کرد که پتانسیل فراوانی در حوزه‌های مختلف مانند حمل چوب و خودروهای معدن دارد. T/Log با ابعاد ۲۵۵۲ متر عرض، ۳۵۶۳ متر ارتفاع و ۷۳۳۸ متر طول به باتری ۳۰۰ کیلووات ساعتی با شعاع حرکتی ۱۹۳ کیلومتر در یک‌بار شارژ مجهز بوده و ظرفیت کامل بارگیری آن ۱۶ تن میباشد.

کامیون خودران

یکی از مزایای بسیار مهم  T/Log  تولید نکردن گازهای گلخانه‌ای و آلاینده است که در برابر کامیون‌های دیزل، یک مدل پاک و دوست‌دار محیط زیست به حساب می آید. به‌لطف وجود دوربین‌ها، رادارها و لیدارها T/Log در زاویه‌ی ۳۶۰ درجه به محیط پیرامون خود آگاهی دارد که بنابراین وجود نقطه‌ی کور در این کامیون خودران، اصلا معنی ندارد. این مورد ایمنی بیشتری به وجود می آورد ودر مقایسه با رانندگان و هدایت کامیون در مسیرهای سخت، شرایط کاملاً فرق دارد.همینطور به گفته ای یکی از مدیران این شرکت فلک:خودروهای سنگین بخش بسیار زیادی از آلایندگی جهانی را به وجود می آورند. این مورد را به مرگ سالانه‌ی هزاران نفر با آلودگی NOX اضافه کنید، تا استفاده از انرژی‌های پاک و جایگزین ضروری‌تر از همیشه باشد. T/Log با جایگزین کردن برق به‌جای دیزل، تمام این آلایندگی‌ها را از بین می‌برد؛ فناوری برای همین دستاوردها پیشرفت کرده، این کار شدنی هست، پس باید انجام شود.

 

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396