منوی سایت
header-pic

مزدا خودروی مورد علاقه دزدان پس از پراید و پژو

طی گفته های معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه و بررسی های در این زمینه خودروی مزدا 3 به خصوص مزدا 3 های قدیمی به علت ایمنی پایین،اتاق کوچک، قدرت مانور بالا،شتاب زیاد از جمله علت های است که مزدا 3 را خودروی مورد علایقه سارقان تبدیل کرده است بنابراین مزدا 3 پی از پراید و پژو در صدر سرقت ‌های راحت و سریع خودرو قرار می گیرد.

دزدیدن این خودرو به حدی ماهر شده اند که می توانند در عرض 14ثانیه، سرقت را انجام دهند. این مهارت ها در حال حاظر توسط سارقان حرفه ای به دیگر دزدان آموزش داده می شود.

مزدا 3 به علت شتاب بالایی که دارد، خودروی مورد علاقه سارقان برای اجرای عملیات های خلافکارانه است و سرعت، شتاب و هندلینگ این خودرو مزیتی برای سارقان هم در بحث سرقت و هم در بحث فرار از دست پلیس است.

برای کاهش احتمال سرقت مزدا 3 بهتر است مالکان این خودرو سطح ایمنی خودرو خود را افزایش داده با استفاده از قفل فرمان، قفل پدال و دزدگیر  تاخیر در کار سارقان ایجاد کنند زیرا سارقان در پی اتومبیل های بی دردسر و کم زحمت هستند طبق  بازجوی از سارقان و همچنین از پاک خودرو در معابر عمومی تا حد امکان خودداری کنند.اما مالکان این خودروهای ورژن قدیمیتر باید با مراجعه به نمایندگی و ایمن‌ سازی خودرو در برابر اینگونه مشکلات اقدام نمایند که در حدود دو میلیون تومان هزینه دارد.

پلیس مبارزه با سرقت وسایل نقلیه خبر داد که پس از برقراری جلساتی با بهمن موتور، نقص ایمنی این خودرو در مدل ‌های جدید آن برطرف شده است.

 

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396