منوی سایت
header-pic

مدل 2019 مزدا 3 رونمایی شد

مزدا 3 مدل 2019 اولین بار در نمایشگاهLA auto Show همراه با تکنولوژی X-tech رونمایی شد

در این مقاله مدل 2019 مزدا 3 را بیشتر بررسی میکنیم و با تکنولوژی های استفاده شده بیشتر آشنا می شویم.  پس با فردیس خودرو همراه باشید …

مزدا در سال 2018 در نمایشگاه خودرو  لس آنجلس خودرو نسل چهارم مزدا 3 را معرفی کرد اما در مدل 2019 این خودرو خارجی  برای اولین بار از تکنولوژی موتور Skyactiv-X استفاده شده است.

مزدا در سال 2018 در نمایشگاه خودرو  لس آنجلس خودرو نسل چهارم مزدا 3 را معرفی کرد

طراحی

طراحان مزدا برای مدل های جدید سدان و هاچبک رویکرد مینیمالیستی جدیدی در نظر گرفتن و این مدل ها قطعا از طراحی قوی ای برخوردار هستند و در عین طراحی قوی دارای  ظرافت خاص و منحصر به فرد می باشند. در مدل هاچبک زبان طراحی جدیدی استفاده شده به این زبان ستونی به شکل C را هم اضافه کنید که پویایی خاصی به خودرو بخشیده است و همچنین مدل سدان بسیار سبک می باشد.

مزدا 3 از مزایای شگفت انگیزی برخوردار است که می تواند در نگاه اول شما را به خود جذب کند. در طراحی بدنه هر دو مدل از عناصر خاصی برای طراحی جلو و عقب ماشین استفاده شده است. در این مدل ها  از زبان طراحی کودو استفاده شده است. ما احساس می کنیم ” عشق در نگاه اول” برای هر دو مدل اتفاق می افتد اما قضاوت رو بر عهده شما میگذاریم.

 

کابین هوشمند

در قسمت قبل به طراحی پرداختیم . اما در ادامه شما متوجه می شوید که امکاناتی که برای راننده ایجاد شده مثل یک کابین خلبانی هست که بسیاری از اصول و ارگونومیک ظریفی برای یک داشبورد ساده اما مینیمالیسی ایجاد شده است.  در این مدل فرمان خودرو دارای محدوده تلسکوپی بیشتری برای جابجایی و همینطور تنظیم برای راحتی بدن می باشد. استاندارد صندلی به یک سطح فوق العاده رسیده است تا مسافران احساس راحتی بیشتری داشته باشند. هم چنین قابلیت تنظیم دمای صندلی در این مدل وجود دارد. مزدا 3 جدید با نام تجاری مزدا پرایم عرضه خواهد شد .

یک صفحه نمایش 8.8 اینچی برای سیستم اطلاعات مزدا در مرکز داشبورد طراحی شده که توسط یک دکمه فیزیکی پدیدار می شود. احتمالا این نسخه از مزدا به Android Auto  و  Apple CarPlay متصل خواهد شد .

مزدا در سال 2018 در نمایشگاه خودرو  لس آنجلس خودرو نسل چهارم مزدا 3 را معرفی کرد

 

فناوری ایمنی I-Activsense

در حال حاضر i-activsense مجموعه ای از فناوری های کمک راننده را در اختیار شما قرار می دهد .

در مدل جدید مزدا 3 یک سیستم مانیتورینگ راننده مبتنی بر دوربین مادون قرمز در نظر گرفته شده است  تا چشم های راننده را تماشا کند و اطمینان حاصل کند که هنگام رانندگی جاده را تماشا می کند.

همچنین یک سیستم جدید هشدار صلیبی در این مدل تعبیه شده تا با استفاده از رادار در تقاطع های کور ، خروج از کوچه و یا پارکینگ عبور وسیله های نقلیه دیگر راه تشخیص دهد.

با آخرین اخبار صنعت خودرو همراه ما باشید…

منبع: cnet.com

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396