منوی سایت
header-pic

متفاوترین و جدیدتری خودروی پلیس دبی

همیشه در اخبار شنیده‌ایم که خودروهای عجیب و غریب و گران‌قیمت به ناوگان پلیس امارات متحده عربی اضافه می‌شوند، اما این بار یک خودروی کاملاً متفاوت به پلیس این کشور راه پیدا کرده است.

جدیدترین خودروی اضافه شده به ناوگان پلیس دوبی، شورولت بولت (Bolt) است، یک خودروی برقی. 8 دستگاه از این خودرو به پلیس محلی تحویل داده شده است که در بزرگترین شهر امارات متحده عربی و مناطق اطرافش که ظاهراً شامل فرودگاه محلی هم می‌شود، استفاده شوند.

متفاوترین و جدیدتری خودروی پلیس دبی

شرکت فردیس خودرو برای سهولت خرید خودرو برای شما هم وطنان عزیز شرایطی ویژه فراهم کرده است.فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت 50 درصدی و اقساط یلند و یا کوتاه مدت بلافاصله خودروی خود را تحویل بگیرید.

سرتیپ دکتر محمد ناصر الرزوقی (رئیس دپارتمان حمل و نقل و امداد در پلیس دوبی) در این مورد اظهار داشته: «این همکاری با شورولت به ما کمک می‌کند تا بهتر به تعهدمان برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و ساکنین دوبی عمل کنیم. به‌علاوه، اضافه شدن هشت دستگاه شورولت بولت برقی به ناوگان برقی پلیس دوبی سبب می‌شود مردم امارات بیش از پیش به اهمیت و منافع استفاده از خودروهای برقی پی ببرند.»

جان راث (رئیس بخش خاورمیانه شرکت جنرال‌موتورز) در این مورد گفته است: «ما مفتخر هستیم که می‌توانیم به دوبی در راستای تبدیل امارات به شهری سبزتر کمک کنیم. در همین راستا، دوبی اهداف بزرگی دارد، به طور مثال، قرار شده تا سال 2020 میلادی 10 درصد از ناوگان دولتی از خودروهایی استفاده کنند که پیشرانه بنزینی یا دیزلی نداشته باشند. ما هم در جنرال‌موتورز مشتاقانه به عنوان شریکی قابل اعتماد به دولت دوبی در تحقق این هدف کمک خواهیم کرد.»

متفاوترین و جدیدتری خودروی پلیس دبی

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396