منوی سایت
header-pic

لیست خودروهای 50 تا 100 ملیون تومان

در این محدوده بودجه تعداد مشتریان زیاد اما تنوع گزینه ها اندک بوده و هر کسی می خواهد با بودجه ای که دارد، مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب ممکن را داشته باشد.به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و البته تعرفه بالای واردات خودروهای خارجی، اکثر مردم، البته به‌ناچار، به سراغ خرید خودروهای وطنی یا چینی مونتاژ داخل می‌روند.خودروهایی مانند پراید و پژو به رغم فروش بالا، از محبوبیت بالایی نزد مشتریان برخوردار نیستند و بیشتر افراد نه به دلیل کیفیت بلکه به خاطر قیمت پایین‌تر، دسترسی آسان‌تر به لوازم یدکی و فروش راحت‌تر نسخه‌ی کارکرده آن‌ها را خریداری می‌کنند. اما خودروهایی هم هستند که قیمت بیشترشان بالای 50 میلیون تومان است ولی کیفیت ساخت بهتری دارند و می‌توانند رضایت مشتریان را فراهم کنند.فروش اقساطی خودرو داخلی و فروش اقساطی خودروی خارجی با اقساط مناسب 6 الی 24 ماه توسط شرکت آتیه خودرو برای شما هم میهنان عزیز فراهم شده است.

در رنج قیمتی 50 تا 80 میلیون تومان با انواع مختلفی از خودروها صفر یا دست دوم روبرو هستیم. از سدان گرفته تا هاچبک و کراس اوور.که نگاهی  به لیستی از این خودروها می اندازیم.

لیست خودروهای 50 تا 100 ملیون تومان

شرایط لیست خودروهای 50 تا 100 ملیون تومان

مشتریان عزیز میتوانند از هرکجای ایران ثبت نموده و از شرایط لیست خودروهای 50 تا 100 ملیون تومان بهره مند گردند. خودروها با پیش پرداخت 50 درصد و در اقساط حداکثر 24 ماهه ارائه میگردند. سند خودرو از ابتدا به نام مشتری بوده و تحویل فوری خواهد شد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
واحد فروش 41016-021 تحویل یک ساعته 86127198-021