منوی سایت
header-pic

فروش ویژه ایران خودرو

فروش ویژه محصولات ایران خودرو

محصولات ایران خودرو از محبوبیت و جذابیت بسیاری برخوردار می باشند و و تیراژه خودرو در تلاش است جهت رفاه حال مشتریان شرایط فروش ویژه ایران خودرو را تسهیل بخشد. ایران خودرو جهت رفاه حال مشتریان با واردات خودرو های برند های معتبر توانسته است فروش خود را افزایش دهد و سهم ویژه ای در بازار کسب کند. تب تند بازار برای محصولات شاسی بلند موجب شده است این خودرو تولید و واردات محصولات شاسی بلند را در صدر اهداف خود قرار دهد. شرکت تیراژه خودرو با توجه به محبوبیت محصولات ایران خودرو در تلاش است با ایجاد شرایطی ویژه امکان فروش اقساطی خودرو را برای هم وطنان عزیز فراهم کند.

نکته ای که در فروش ویژه ایران خودرو  ، در تیراژه خودرو وجود دارد تحویل فوری خودرو می باشد . در ادامه می توانید با برخی از خودرو های تیراژه خودرو و شرایط فروش اقساطی خودرو آشنا شوید.

فروش ویژه رنو کپچر

اگر به دنبال شاسی بلندی با امکانات و کیفیت بالا هستید. بدون شک رنو کپچر می تواند انتخاب خوبی باشد. رنو کپچر از قابلیت های بالایی برخوردار است و بدنه زیبا آن در میان شاسی بلند های رنج خود قد علم کرده است. برخورداری از ایمنی بالا و سایر امکانات موجب شده است رنو کپچر در مدت اندک از فروش فوق العاده ای برخوردار باشد. تیراژه خودرو در زمینه فروش ویژه رنو کپچر خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

 

فروش ویژه رنو کپچر

 

فروش ویژه H30 کراس

H30 Cross یکی از برترین و زیباترین خودرو های تولید شرکت ایران خودرو می باشد که به تازگی در ایران تولید می شود . این خودرو از کارایی بالا و بدنه ای زیبا برخوردار است . و با برخورداری از موتور قوی برای سفر های شما مناسب است . همراه همیشگی شما H30 Cross راحتی و آرامش را برای شما فراهم می کند.

فروش ویژه H30 کراس

فروش ویژه محصولات ایران خودرو پژو 207

پس از مدت ها انتظار 207 وارد بازار ایران شده شده است. برخورداری ازبدنه اسپرت طراحی به سبک 206 و بهره بری از بهترین تجهیزات موجب شده است 207 در پس اولن ورود خود به بازار ایران از فروش بسیار بالایی برخوردار باشد. تیراژه خودرو با ایجاد شرایط ویژه در زمینه فروش ویژه ایران خودرو به صورت اقساطی فعالیت می کند.

فروش ویژه ایران خودرو پژو 207

فروش ویژه هایما S7

هایما 7 امپراطور خودرو های شاسی بلند موجود در بازار می باشد. این خودرو . هایما شاسی بندی زیبا و جادار می باشد که از کارایی بالایی برخوردار است . با هایما از خودرویی زیبا لذت ببرید و بر فراز جاده ها حرکن کنید . هایما نه تنها دربازار ایران بلکه در بازار چین نیز از فروش بسیار بالایی برخوردار بوده است .

فروش ویژه هایما S7

 

فروش ویژه ایران خودرو رانا

رانا پرچم دار سدان خودرو های این شرکت می باشد که از طراحی زیبایی برخوردار است . فضای داخلی شیک و زیبا
، امکان هندلینگ خودرو ، کیفیت بالای اجزای داخلی همه موجب محبوبیت ای خودرو شده است . خدمات ویژه ای در زمینه فروش ویژه رانا یکی دیگر از محصولات ایران خودرو توسط تیراژه خودرو به صورت اقساطی ارائه می شود.
فروش ویژه ایران خودرو رانا

 

 

شرایط فروش ویژه ایران خودرو

مشتریان عزیز میتوانند از هرکجای ایران ثبت نموده و از شرایط فروش ویژه ایران خودرو بهره مند گردند. خودروها با پیش پرداخت 50 درصد و در اقساط حداکثر 24 ماهه ارائه میگردند. سند خودرو از ابتدا به نام مشتری بوده و تحویل فوری خواهد شد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش: 75182000 فروش مرحله ای خودروهای وارداتی 2018 (اطلاعات بیشتر)