منوی سایت
header-pic

فروش اقساطی رنو

وارنا خودرو در زمینه فروش اقساطی رنو به مشتریان خدمت رسانی می کند. شرکت Renualt  یکی از شرکت های فرانسوی خودرو سازی می باشد. این شرکت در سال 1898 توسط فردی به نام لوئی رنو احداث شد و از همان سال توانست قله های ترقی را طی کند.

شرکت پارس خودرو در حال حاضر نمایندگی بخش از محصولات رنو می باشد این شرکت که در سال 1335 تاسیس شد توانست بعد از تغییر نام های بسیار نام جنرال موتورز را انتخاب کند و پس از آن این نام در سال 1359 به پارس خودرو تغییر یافت. فروش اقساطی خودرو با شرایط مناسب و باورنکردنی توسط وارنا خودرو ارائه می شود. شرکت پارس خودرو در سال های متوالی پیشرفت فراوانی کرده است و در سال 1385 تا 1388پروژه عظیم تولید محصولات رنو از جمله ال 90 و مگان را برعهده دارد و در زمینه فروش و پشتیبانی محصولات  رنو ساندرو, کولیوس, پارس تندر  و دیگر خودرو ها فعالیت می کند.شرکت وارنا خودرو شرایط مناسبی را برای فروش اقساطی محصولات رنو راهم نموده است.

فروش اقساطی خودرو رنو ساندرو

فروش اقساطی خودرو رنو ساندرو

رنو ساندرویکی از جدید ترین و زیبا ترین خودرو های شرکت رنو می باشد که اخیرا وارد بازار ایران شده است. این خودرو شیک و زیبایی برخوردار است و با توجه به ابعاد جمع و جورخود مناسب مسیر های پرتردد شهری می باشد در حال حاضر پارس خودرو نمایندگی رسمی رنو ساندرو در ایران می باشد. کارایی بالای این خودرو در کنار ویژگی های برتر موجب شده است که فروش این خودرو به صورت فوق العاده ای افزایش یابد.

فروش اقساطی رنو فلوئنس

فروش اقساطی رنو

ترکیب امکانات و تغییر کابین رنو فلوئنس این خودرو را در گروه صندوق دارهای نسبتا کوچک سری C و  متوسط قرار می دهد. وجه تمایز رنو فلوئنس خطوط موقر و روان آن است. از جمله امکانات  رنو فلوئنس می توان به روشن شدن خودرو بدون دخالت دست و همچنین قفل شدن خودکار قفل ها هنگان دور شدن کارت هوشمند از خودرو است اشاره کرد که سبب شده این خودرو شرایط کاملا ایمن و راختی را برای راننده به ارمغان بیاورد.شاسی رنو فلوئنس، رانندگی  راحتی را فراهم می کند و این به این خاطر است که سیستم فنربندی آن به طوری طراحی شده تا قابلیت هدایت و فرمان پذیری دقیقی را فراهم کند.جدیدخودرو  شرایط ویژه ای را برای فروش اقساطی محصولات رنو از جمله فلوئنس فراهم نموده است.

فروش اقساطی خودرو رنو کپچر

فروش اقساطی خودرو رنو کپچر

رنو کپچر یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت رنو است که از بدنه اس یو وی و یا همان شاسی بلند برخوردار است . رنو کپچر در مدت اندک توانست از فروش بسیار بالایی برخوردار باشد چراکه از طرفی کمپانی رنو توانسته است وفاداری و کیفیت خود را در طی سال های پی در پی اثبات کند و از طرفی دیگر رنو کپچر از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار است.

فروش اقساطی خودرو رنو کلویوس

فروش اقساطی محصولات رنو

کلویوس دهمین مدل کمپانی رنو است که موفق به کسب 5 ستاره از موسسه Euro N’CAP شده است. توانایی های فنی و طراحی فوق العاده رنو کلویوس، بهترین مشخصه های این خودروی چند منظوره MPV و یک خودروی چهارچرخ متحرک4WD راکنار هم گرد آورده است. کلویوس با داشتن امکانات 4×, 4 نیاز راننده را برای راندن  یک خودرو راحت فراهم می آورد. جدید خودرو شرایط ویژه ای را برای فروش اقساطی رنو کلئوس فراهم نموده است. با کلئوس قادر خواهید بود در انواع مسیرها چه شهری و چه در جاده با حفظ ایمنی و آرامش رانندگی کنید.

فروش اقساطی خودرو رنو داستر

فروش اقساطی خودرو رنو داستر

محصولات کمپانی رنو از طراحی بی نظیر و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و با توجه به نوع برند و ظاهر زیبا و متفاوت خود توانسته است پس از ورود خود از سال 2014 به ایران از فروش بسیار بالایی برخوردار است . اگر چه رنو داستر از بسیاری از تجهیزات خودرو های لوکس شاسی بلند بهره مند نمی باشد ولی می توان گفت با توجه به قیمت بهترین انتخاب با توجه به شاسی بلند های چینی بازار در این رنج قیمت می باشد. فروش اقساطی خودرو رنو داستر با شرایط ویژه و با تحویل فوری توسط وارنا خودرو ارائه می شود.

فروش اقساطی رنو تلیسمان

فروش اقساطی رنو تلیسمان

رنو تلیسمان که به عنوان جایگزینی برای رنو سفران تولید شده است سدانی شیک و با کیفیت بسیار بالا می باشد. این خودرو از طراحی مناسب و خطوط زیبا به سبک رنو برخوردار است و به تازگی وارد ایران شده است. ویژگی مثبت این خودرو به این صورت است که با وجود برخورداری از ابعاد بزرگ  از مصرف سوخت بسیار مناسبی برخوردار است.

پیشنهادات وارنا خودرو برای خرید اقساطی محصولات رنو

فروش اقساطی رنو قیمت روز (حدودی) پیش پرداخت اقساط 18 ماه اقساط 24 ماه
رنو ساندرو اتومات فول 51,000,000 25,500,000 2,089,000 1,726,000
رنو ساندرو دنده ای فول 46,200,000 23,100,000 1,892,000 1,564,000
پارس تندر فول 41,000,000 20,500,000 1,679,000 1,388,000
تندر90 فول 39,300,000 19,650,000 1,610,000 1,330,000
رنو کولیوس فول 158,000,000 79,000,000 6,473,000 5,348,000

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین وارنا خودرو تماس بگیرند.

شرایط فروش اقساطی رنو

شرکت وارنا خودرو در زمینه فروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند. مشتریان میتوانند 50% و یا بیشتر از قیمت اصلی خودرو را ( قیمت روز بازار) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط 6 الی 24 ماهه پرداخت نمایند. بابت ضمانت پرداخت اقساط به ازای هر دو قسط یک فقره چک از مشتری دریافت می گردد. سند دست اول به نام مشتری صادر شده و خودروی شما یک ساعته تحویل داده میشود.

مدارک مورد نیاز
- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (2)
  • بشیر

    من پیام فرستادم ولی مشاورهاتون تماسی نگرفتن

    • وارنا خودرو

      به دلیل حجم بالای پیغام ها و زمان بر بودن برررسی مدارک ، شما می توانید با ما ارتباط برقرار کنید تا روند استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو را تسریع بخشید.

کانال شرکت وارنا خودرو