منوی سایت
header-pic

فروش اقساطی خودرو در نوروز 96

فردیس خودرو با نزدیک شدن به سال جدید شرایط فروش اقساطی ویژه ای را برای هم وطنان عزیز در نظر گرفته است تا با خودرویی صفر از تفریحات نوروزی خودرو خود لذت ببرند. شرایط فروش اقساطی خودرو در نوروز 96 با پیش پرداخت و تحویل یک ساعته می باشد.

با توجه با هدف گذاری شرکت فردیس خودرو و در نظر گرفتن تحویل فوری خودرو ، کلیه خودرو ها به صورت یک روزه تحویل داده می شود تا هموطنان عزیز بتوانند در تعطیلات نوروزی از خودرو خود لذت ببرند.  هدف از فروش اقساطی خودرو در وانا خودرو به این صورت می باشد که با نیمی از قیمت خودرو خودرو مورد علاقه خود را خریداری کنند و از داشتن خودرویی زیبا لذت ببرند.

فروش اقساطی خودرو دنا در نوروز 96

دنا یکی از محبوب ترین خودرو های ایرانی می باشد که توانسته است هم از لحاظ امنیت و کیفیت مورد پسند بسیاری از افراد واقع شود .  شما مشتریان عزیز می توانید از شرایط فروش اقساطی دنا در نوروز 96 استفاده کنید و خودرویی زیبا و ایده آل را خریداری کنید. شرایط فروش اقساطی دنا 96 با پیش پرداخت 50 درصد و اقساط 6 الی 24 ماهه می باشد به این ترتیب مشتریان می توانند خودرو مورد علاقه خود را یا توجه اقساط انتخابی خود خریداری کنند.

فروش اقساطی خودرو دنا در نوروز 98

فروش اقساطی خودرو هایما  S7  در نوروز 96

هایما S7  خودرویی زیبا و با کارایی بالا می باشد. این خودرو که از خودرو های شاسی بلند ایران خودرو می باشد که در مدت اندک توانسته است از فروش بالایی برخوردار باشد. ویژگی که در فروش اقساطی خودرو هایما S7 در نوروز 96 وجود دارد این است که این خودرو با تحویل فوری دراختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد و مشتریان نگرانی از تحویل خودرو نخواهند داشت.

فروش اقساطی خودرو هایما S7 در نوروز 96

 

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا جدید ایران خودرو

سزووکی ویتارا یکی از خودرو های جدید ایران خودرو می باشد که فیس لیفت جدید آن وارد بازار شده است. ویتارا خودرویی زیبا و با کارایی بالا می باشد و فیس لیفت جدید آن دارای طراحی مناسبی می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید از شرایط ویژه نوروزی فردیس خودرو استفاده کنید و خودرو محبوب خود را خریداری کنید.

شرایط فروش اقساطی خودرو در نوروز 96 با پیش پرداخت و اقساط 6 الی 24 ماهه می باشد. شما می توانید سایر خودرو های فردیس خودرو را مشاهده کنید و از شرایط فروش اقساطی خودرو در فردیس خودرو استفاده کنید.

فروش اقساطی سوزوکی ویتارا جدید ایران خودرو

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (3)
 • داود

  باسلام
  لطفا تمام شرایط وقیمت نهایی رابه ایمیلم ارسال فرمائید تاتماس بگیرم vitara

  • فوری خودرو

   دوست گرامی شرایط دقیقا همان چیزی است که در جدول سایت قرار دادیم و چیز اضافه تری برای ارسال به ایمیل شما وجود ندارد . در صورت تمایل کارشناسان فروش پاسخگوی سوالات شما خواهند بود

  • فوری خودرو

   سلام دوست عزیز شما برای اطلاع از قیمتها و شرایط فروش میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید

عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396