منوی سایت
header-pic

فروش اقساطی خودرو داخلی

فردیس خودرو یکی از شرکت های معتبر در زمینه فروش اقساطی خودرو خارجی ، فروش اقساطی خودرو وارداتی ، فروش اقساطی خودرو داخلی از جمله ایران خودرو ، مدیران خودرو ، پارس خودرو ، کرمان خودرو ، گروه بهمن و سایپا می باشد.

فروش اقساطی ایران خودرو: محصولات ایران خودرو یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین خودرو های موجود در بازار می باشند که باتوجه به قیمت مناسب از کارایی بالایی برخوردارمی باشند .

فروش اقساطی مدیران خودرو: در حال حاضر مدیران خودرو بیش از 120 نمایندگی در کشور را دارا می باشد که محصولات باکیفیت و کارایی بالا را ارائه می دهد. رعایت مشتری مداری و ایجاد کیفیت مناسب در محصولات مدیران خودرو در کنار قیمت مناسب محصولات ام وی ام باعث محبوبیت این شرکت شده است. . این شرکت بر آن است که با رعایت اصول مشتری مداری روز به روز در راستای پیشرفت و ارائه خودرو های با کیفیت گام بر می دارد.

فروش اقساطی پارس خودرو: هم اکنون شرکت پارس خودرو یکی از تولید کنندگان برتر صنعت خودرو سازی ایران می باشد که در سال 92 به عنوان یکی از بهترین های صنعت خودرو سازی معرفی شد. شرکت پارس خودرو مونتاژ محصولات رنو را به عهده دارد و تولید کننده خودرو های بسیاری از جمله لوگان تندر 90, نیسان, قشقایی و دیگر خودرو ها می باشد.

فروش اقساطی کرمان خودرو: شرکت کرمان خودرو در حال حاضر با شرکت چینی لیفان همکاری می کند و محصولات کرمان خودرو را تولید می کند. محصولات کرمان خودرو به دلیل محبوبیت بالا و کارایی بالا و قیمت مناسب از فروش قابل توجهی برخوردار می باشد. این شرکت با هدف مشتری مداری و تولید محصولات با کیفیت روز به به روز در جهت تعالی و رشد گام بر می دارد.

فروش اقساطی گروه بهمن: در حال حاضر گروه بهمن نمایندگی رسمی محصولات مزدا در ایران می باشد که با سیاست های مناسب شرکتی در راستای رشد و تعالی گام بردارد. این شرکت اولین خودرو ساز داخلی کشور است که توانسته است لوح سبز از سازمان حفاظت محيط زيست و گواهی‌نامه IMS را دریافت کند.

فروش اقساطی سایپا: سایپا، شرکت خودروسازی ایرانی می‌باشد که در سال 1391 با تولید شمار 477890 دستگاه اتومبیل، معادل 42٪ درصد از سهم بازار خودروی ایران را به خود اختصاص داد و پس از ایران خودرو (با 45٪) به‌عنوان دومین خودروساز ایران، شناخته شد. شرکت سایپا در سال 1344 با مشارکت شرکت فرانسوی سیتروئن، تحت نام «شرکت سهامی تولید اتومبیل سیتروئن ایران»، تأسیس شد. هم اکنون گروه خودروسازی سایپا اتوموبیل های روز بازار را تولید میکند.

مشتریان عزیز می توانند از شرایط ویژه فروش اقساطی خودرو شرکت فردیس خودرو جهت خرید انواع خودروهای داخلی استفاده نمایند و خودرو مورد نظر خود را با کمترین هزینه ممکن خریداری نمایند.

 

 

عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396