منوی سایت
header-pic

فروش اقساطی خودرو خارجی

خودرو های خارجی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و همین کیفیت موجب شده است که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار باشد. خودروساز های خارجی آلمانی و کره ای و ژاپنی در تولید خودرو های خود وسواسانه عمل می کنند و همین ویژگی موجب شده است در تولیدات خود موفق باشند. قیمت نسبتا بالای خودرو های خارجی در کنار ویژگی هایی دیگر موجب می شود خرید خودرو خارجی کمی در کشور مشکل  باشد از این رو فردیس مهام آتیه خودرواین امکان را فراهم کرده است تا با استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی خودرو محبوب خود را خریداری کنید.

فروش اقساطی خودرو خارجی از ابتدا تا انتها

شرکت فردیس مهام آتیه خودرو با تیمی بسیار قوی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا مشتریان به راحتی خودرو انتخابی خود را خریداری کنند. برای استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو در فردیس مهام آتیه خودرو می بایست نیمی از قیمت خودرو را به صورت پیش پرداخت پرداخت نمایید و بقیه مبلغ باقی مانده را به صورت اقساط 6 الی 24 به انتخاب شما قابل پرداخت می باشد. در ادامه می توانید با برخی از خودرو های فردیس مهام آتیه خودرو آشنا شوید و با اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو با ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو خارجی آزارا

کمپانی هیوندای تولید کننده محصولات متنوعی می باشد که به دلیل تولید خودرو های با کیفیت با طراحی زیبا توانسته است فروش خود را بالا ببرد. آزرا در مدل های جدید خود ، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است و با برخوردار از طراحی زیبا تر و مدرن از فروش بالایی برخوردار می باشد. این خودرو در حال حاضر در ایران نیز موجود می باشد و مشتریان می توانند با استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی آزرا را خریداری کنند .

فروش اقساطی خودرو خارجی آزارا

فروش اقساطی خودرو سراتو

سراتو یکی دیگر از خودرو های خارجی کمپانی kiamotor می باشد که از طراحی منحصر بفردی برخوردار است. این خودرو که با بدنه سدان و کوپه تولید می شود  از محبوبیت بالایی در کشور برخوردار است و می توان گفت بعد از اسپورتیج یکی از پرفروش ترین محصولات کیا می باشد. محبوبیت این خودرو در ایران به حدی بوده است که کمپانی سایپا با مونتاژ این خودرو توانسته است فروش خود را افزایش دهد.

فروش اقساطی خودرو سراتو

فروش اقساطی سانتافه

فروش اقساطی خودرو خارجی سانتافه در ایران توسط فردیس مهام آتیه خودرو با تحویل فوری ارائه می شود، از این رو مشتریان بدون هیچ استرسی می توانند خودرو انتخابی خود را خریداری کنند و در همان روز تحویل بگیرند . سانتافه از محبوب ترین خودرو های شاسی بلند می باشد و فیس لیفت هایی که در سال های اخیر از این خودرو منتشر شده است محبوبیت این خودرو را افزایش داده است و موجب شده است این خودرو از شاسی بلند کوچک به شاسی بلندی با ابعاد متوسط تبدیل شود.

فروش اقساطی سانتافه

فروش اقساطی خودرو خارجی کیا اسپورتیج

کیا اسپورتیج را می توان محبوب ترین خودرو ، شرکت خودرو سازی کیا دانست. این خودرو پس از تولید توانست بازار زا متحول کند و به نوعی کمپانی کیا را نجات دهد. بعد از موفقیت های تولید کیا هم اکنون این خودرو با فیس لیفت جدید خود وارد بازار شده است و در مقابل شاسی بلند های دیگر رقابت می کند.

فروش اقساطی خودرو خارجی کیا اسپورتیج
تمامی مشتریانی که قصد خرید خودرو را دارند می توانند با استفاده از مشاوره با مشاوران ما خودرو خارجی مورد انتخاب خود را خریداری کنند. شرایط فروش اقساطی خودرو های خارجی با پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط 6 الی 24 ماهه می باشد.

شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی

مشتریان عزیز میتوانند از هرکجای ایران ثبت نموده و از شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی بهره مند گردند. خودروها با پیش پرداخت 50 درصد و در اقساط حداکثر 24 ماهه ارائه میگردند. سند خودرو از ابتدا به نام مشتری بوده و تحویل فوری خواهد شد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
واحد فروش 41016-021 تحویل یک ساعته 86127198-021