منوی سایت
header-pic

فروش اقساطی خودرو تحویل فوری

در خرید و فروش خودرو به صورت فوری اصل اعتبار از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. از این رو فردیس خودرو با در نظرگرفتن شرایط فروش اقساطی خودرو تحویل فوری این امکان را فراهم کرده است تا از شرایط ویژه اقساطی فردیس خودرو استفاده کنند.

فردیس خودرو در زمینه فروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی فعالیت می کند و جهت رفاه مشتریان خودرو های خود را با تحویل فوری ، تحویل می دهد. شما مشتریان عزیز پس از بررسی مدارک می توانید خودرو خود را به صورت فوری و  درهمان روز تحویل بگیرید و از خودرو جدید خود لذت ببرید.

شرایط ویژه فروش اقساطی خودرو تحویل فوری

فردیس خودرو این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان عزیز از شرایط ویژه اقساطی با اقساط ویژه استفاده کنند وخودروی محبوب خود را خریداری کنید. مشتریان می توانند برای ضمانت و پس از پرداخت پیش پرداخت به ازای اقساط خود یک فقره چک تهیه کنند.

تمامی خودرو هایی که به صورت فوری تحویل داده می شوند سند دست اول به نام مشتری صادر می شود و خودروی شما یک ساعته تحویل داده می شود . شما مشتریان عزیز می توانید برای اطلاعات بیشتر و استفاده از فروش اقساطی خودرو تحویل فوری با ما تماس بگیرید . منتظر شما هستیم!

فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری

محصولات ایران خودرو یکی از پرفروش ترین محصولات موجود در بازار می باشد که به دلیل برخورداری از تنوع بالا از محبوبیت بسیاری برخوردارند. 206 سدان وهاچ بک ، رانا، دنا ، و سایر خودرو های خارجی از جمله رنو کپچر و سوزکی گرند ویتارا از جمله محبوب ترین خودرو های ایران خودرو می باشند.  مشتریانی که قصد استفاده از شرایط فروش اقساطی ایران خودرو با تحویل فوری را دارند می توانند با تماس با نمایندگی های فردیس خودرو اطلاعات تکمیلی دریافت کنند همچنین می توانید با مراجعه به بخش محاسبه آنلاین از نحوه پرداخت اقساط خود آگاهی لازم را کسب کنید.

فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری

فروش اقساطی  هیوندای تحویل فوری

محصولات کمپانی خارجی هیوندای به دلیلی برخورداری از تنوع بالا و امکانات ویژه مورد توجه مردم کشور ما قرار گرفته است. هیوندای یکی از برترین تولید کنندگان خودرو در جهان می باشد که محصولاتش در مقایسه با رقیبان آلمانی قیمت مناسبی دارد. شما مشتریان عزیز می توانید از فروش اقساطی خودرو تحویل فوری تحویل فوری استفاده کنید و از داشتن خودرویی زیبا لذت ببرید.

فروش اقساطی هیوندای تحویل فوری

فروش اقساطی خودرو برلیانس تحویل فوری

اخیرا با واردات خودرو های چینی در بازار و پیشرفت قابل ملاحظه کمپانی های چینی در تولید خودرو با طراحی مناسب محصولات برلیانس از فروش بالایی برخوردار بوده است.

خودرو های کمپانی برلیانس از ظاهری جدید و زیبایی بخوردارند و از کیفیت بالایی نیز بهره می برند. همین ویژگی و با توجه به قیمت موجب شده فروش محصولات برلیانس به طور ویژه ای افزایش یابد. شما مشتریان عزیز می توانید از فروش اقساطی خودرو برلیانس تحویل فوری استفاده کنید.

فروش اقساطی خودرو برلیانس تحویل فوری

فروش اقساطی خودرو رنو تحویل فوری

کمپانی رنو به تازگی خودرو های جدیدی را وارد بازار کرده است که رنو ساندرو ، رنو داستر و رنو کپچر از محبوب ترین خودرو های فردیس خودرو می باشند. شما مشتریان عزیز می توانید با استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو رنو تحویل فوری خودرو خود را یکساعته تحویل بگیرید و از خودرو خود لذت ببرید.
فروش اقساطی خودرو رنو تحویل فوری

 

فردیس خودرو شرایط بی نظیری را برای استفاده از فروش اقساطی خودرو تحویل فوری برای شما در نظر گرفته است به طوری که تنها با پرداخت نیمی از قیمت روز خودرو می توانید خودرو محبوب خود را خریداری کنید.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (1)
  • محمد

    سلام چرا ..نظرهای دوستان نمی مشاهده کرد

عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396