منوی سایت
header-pic

فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت

فردیس خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت و به صورت فوری فعالیت می کند.  فروش اقساطی فردیس خودرو با پیش پرداخت 50 درصد می باشد به عبارتی با پرداخت نیمی از قیمت روز خودرو می توانید خودرو خود را با یک روزه تحویل بگیرید .

کلیه خودرو های فردیس خودرو دست اول و صفر می باشند و سند خودرو از ابتدا به نام خریدار می باشند در نتیجه با تحویل فوری خودرو نگرانی بابت تحویل خودرو وجود ندارد . شما مشتریان عزیز می توانید شرایط فروش اقساطی فردیس خودرو را مشاهده کنید و پس از با تماس تلفنی و دریافت مشاوره اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت کسب کنید.

فروش اقساطی 206 با پیش پرداخت 50 درصد

206 یکی از خودرو های اسپرت با طراحی زیبا می باشد که می تواند گفت از محبوبیت بالایی در ایران برخوردار است. این خودرو از هندلینگ مناسبی بهره می برد و با رنگ های متنوع مناسب آقایان و بانوان می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید از شرایط فروش اقساطی 206 با پیش پرداخت 50 درصد استفاده کنید.

فروش اقساطی 206 با پیش پرداخت 50 درصد

 

فروش اقساطی کرمان خودرو با پیش پرداخت 50 درصد

کمپانی کرمان موتور به تازگی طی قرارداری با شرکت های چینی و شرکت هیوندای توانسته است به موفقیت های بیشماری دست یابد. این خودرو در حال حاضر نمایندگی خودرو های جک ، لیفان می باشد و توانسته است در فروش این خودرو ها نیز موفق باشد.

فردیس خودرو در زمینه فروش اقساطی محصولات کرمان خودرو خدمت رسانی می کند شما مشتریان می توانید با پیش پرداخت نیمی از قیمت خودرو یکی خودرو مورد علاقه خود را خریداری کنید و ما بقی را نیز به صورت اقساطی 6 الی 24 ماهه با توجه به شرایط خود پرداخت کنید.

فروش اقساطی کرمان خودرو با پیش پرداخت 50 درصد

 

فروش اقساطی محصولات پارس خودرو با پیش پرداخت

فردیس خودرو جهت رفاه حال مشتریان در زمینه فروش اقساطی محصولات پارس خودرو نیز فعالیت می کند . شما می توانید با توجه به نیاز خودر از این شرایط استفاده کنید. پارس خودر نیز با واردات محصولات برلیانس توانست فروش خود را افزایش دهد و محصولات کمپانی برلیانس به دلیل برخورداری از قیمت مناسب ، ظاهری زیبا و کارایی بالا درایران از فروش بالایی برخوردار می باشند .

فروش اقساطی محصولات پارس خودرو با پیش پرداخت

 

فردیس خودرو با ارائه خدمات بی نظیر در زمینه فروش اقساطی خودرو فعالیت می کند.شما مشتریان عزیز می توانید از شرایط ویژه فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت استفاده کنید و خودرو مورد علاقه خود را خریداری کنید.

 

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396