منوی سایت
header-pic

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه

تیراژه خودرو با 15 سال سابقه در زمینه فروش اقساطی خودرو خدمت رسانی می کند. این شرکت با توجه به شرایط اقتصادی این امکان را فراهم کرده است تا افراد مختلف جامعه بتوانند با کمترین بودجه خودرو مناسب خود را خریداری کنند و هرچه سریعتر خودرو خود را تحویل بگیرند.

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه به این صورت می باشد که تحویل کلیه خودرو به صورت فوری و یک ساعته می باشد و خریداری می تواند خودرو خود را تحویل بگیرد.

فروش اقساطی برلیانس  H330با شرایط ویژه

برلیانس H330 یکی از خودرو های شیک و با کارایی بالا می باشد. این خودرو از ظاهری زیبا و متفاوت برخوردار است و با بهره گیری از امکانات کافی مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است. تیراژه خودرو با در نظر گرفتن شرایط مناسب برای افراد این امکان را فراهم کرده است تا از شرایط فروش اقساطی برلیانس  H330 استفاده کنید.

فروش اقساطی برلیانس H330 با شرایط ویژه

فروش اقساطی رنو کپچر با شرایط ویژه

رنو کپچر خودرویی زیبا و با ظاهری متفاوت   ما نمای ظاهری زیبا و با تفاوت رنگ در قسمت سقف و بدنه خودرویی شاسی بلند می باشد. این خودرو از ابعاد مناسب و جاداری برخوردار است و به دلیل بهره وری از امکانات مناسب مورد توجه افرادی واقع شده است که دوستدار SUV پرقدرت می باشند. تیراژه خودرو این امکان را فراهم کرده است از شرایط فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه  با شرایط ویژه استفاده کنید و از خودرو خود لذت ببرید.

فروش اقساطی رنو کپچر با شرایط ویژه

فروش اقساطی خودرو آریزو 5 با شرایط ویژه

آریزو 5 سدانی زیبا و منحصر بفرد از کمپانی چری آریزو 5 می باشد که از ظرفیت 5 نفر برخوردار است. نمایندگی آریزو 5 در ایران مدیران خودرو می باشد و خدمات متنوعی را در زمینه پشتیبانی از محصولات چری ارائه می دهد.

شما مشتریان می توانید از شرایط فروش اقساطی فروش اقساطی خودرو آریزو 5 با شرایط ویژه استفاده کنید و خودرو محبوب خود را تحویل بگیرید.

فروش اقساطی خودرو آریزو 5 با شرایط ویژه

 

شرایط فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه

مشتریان عزیز میتوانند از هرکجای ایران ثبت نموده و از شرایط فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه بهره مند گردند. خودروها با پیش پرداخت 50 درصد و در اقساط حداکثر 24 ماهه ارائه میگردند. سند خودرو از ابتدا به نام مشتری بوده و تحویل فوری خواهد شد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (2)
  • محمد

    با سلام. لطفاً در صورت امکان تعداد اقساط تحویل فوروی را از 24 ماهه به 36 ماهه افزایش دهید. ضمناً آیا در حال حاضر شراط تحویل خودرو اعم از فوری یا مدت دار جهت ال نود پلاس موجود می باشد یا خیر؟ خواهشاً تلاش نمایید تا هرچه سریعتر این خودرو به لیست فروش شرکت اضافه گردد.
    با تشکر از شما و همکاران گرامیتان

    • فوری خودرو

      سلام دوست عزیز متاسفانه نهایت اقساط تحویل فوری 24 ماهه می باشد و خودرو تندر پلاس در شرایط فروش اقساطی بلند مدت موجود می باشد شما برای کسب اطلاعات قیمت و شرایط فروش می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید

عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش: ۸۶۱۲۷۱۸۰ فروش مرحله ای خودروهای وارداتی 2018 (اطلاعات بیشتر)