منوی سایت
header-pic

فروش اعتباری ایران خودرو(اقساطی)

تیراژه خودرو یکی از نمایندگی های فروش اقساطی خودرو می باشد و در زمینه فروش اقساطی خودرو های داخلی و خارجی خدمت رسانی می کند. یکی از زمینه های فعالیت تیراژه خودرو فروش اعتباری محصولات  ایران خودرو(اقساطی) می باشد. شرایط فروش اعتباری ایران خودرو در تیراژه خودرو با پرداخت 50 درصد قیمت روز خودرو و مابقی به صورت اقساطی انجام می شود .

ایران خودرو دارای محصولات متنوعی می باشد و اخیرا با واردات محصولات چینی و محصولات کمپانی رنو توانسته است به موفقیت های بیشتری دست یابد.

فروش اعتباری ایران خودرو در تیراژه خودرو با انتخاب خودرو آغاز می شود و پس از بررسی مدارک در کمتر از یک ساعت خودرو خود را تحویل خواهید گرفت.

شرایط فروش اعتباری اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در تیراژه خودرو با پیش پرداخت می باشد در ادامه می توانید شرایط فروش اقساطی با جزییات مشاهده کنید.

  • پرداخت حداقل 50 درصد مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت و الباقی اقساط از 6 تا 24 ماه به انتخاب مشتری
  • 10 درصد از مبلغ تسهیلات به عنوان کارمزد شرکت ( در صورت عدم توان مشتری در پرداخت نقدی کارمزد این مبلغ به اقساط ماهیانه اضافه خواهد شد.

 

شما مشتریان عزیز می توانید باتماس با تیراژه خودرو مشاوره تکمیلی را در خصوص خرید خودرو و استفاده از شرایط فروش اعتباری  ایران خودرو کسب کنید و پس از ماشین مورد علاقه خود را خریداریکنید.

شرایط فروش اعتباری ایران خودرو(اقساطی)

مشتریان عزیز میتوانند از هرکجای ایران ثبت نموده و از شرایط فروش اعتباری ایران خودرو(اقساطی) بهره مند گردند. خودروها با پیش پرداخت 50 درصد و در اقساط حداکثر 24 ماهه ارائه میگردند. سند خودرو از ابتدا به نام مشتری بوده و تحویل فوری خواهد شد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش: 75182000 فروش مرحله ای خودروهای وارداتی 2018 (اطلاعات بیشتر)