منوی سایت
header-pic

فروش اعتباری ایران خودرو(اقساطی)

فردیس خودرو یکی از نمایندگی های فروش اقساطی خودرو می باشد و در زمینه فروش اقساطی خودرو های داخلی و خارجی خدمت رسانی می کند. یکی از زمینه های فعالیت فردیس خودرو فروش اعتباری محصولات  ایران خودرو(اقساطی) می باشد. شرایط فروش اعتباری ایران خودرو در فردیس خودرو با پرداخت 50 درصد قیمت روز خودرو و مابقی به صورت اقساطی انجام می شود .

ایران خودرو دارای محصولات متنوعی می باشد و اخیرا با واردات محصولات چینی و محصولات کمپانی رنو توانسته است به موفقیت های بیشتری دست یابد.

فروش اعتباری ایران خودرو در فردیس خودرو با انتخاب خودرو آغاز می شود و پس از بررسی مدارک در کمتر از یک ساعت خودرو خود را تحویل خواهید گرفت.

شرایط فروش اعتباری اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در فردیس خودرو با پیش پرداخت می باشد در ادامه می توانید شرایط فروش اقساطی با جزییات مشاهده کنید.

  • پرداخت حداقل 50 درصد مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت و الباقی اقساط از 6 تا 24 ماه به انتخاب مشتری
  • 10 درصد از مبلغ تسهیلات به عنوان کارمزد شرکت ( در صورت عدم توان مشتری در پرداخت نقدی کارمزد این مبلغ به اقساط ماهیانه اضافه خواهد شد.

 

شما مشتریان عزیز می توانید باتماس با فردیس خودرو مشاوره تکمیلی را در خصوص خرید خودرو و استفاده از شرایط فروش اعتباری  ایران خودرو کسب کنید و پس از ماشین مورد علاقه خود را خریداریکنید.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396