منوی سایت
header-pic

عرضه چری اکسید TX 2020 برای بازار اروپا

پس از معرفی رسمی شاسی‌بلند برقی چری اکسید TX در سال 2017 ،مقامات چری اعلام کردند که شاسی‌بلند Exeed TX با یک سال تأخیر، در ۲۰۲۰ به بازار اروپا خواهد رسید. ابتدا قرار بر این بود که چری Exeed TX سال ۲۰۱۹ به بازار برسد اما این زمان یک‌سال به تعویق افتاده است.

شاسی‌بلند چری Exeed TX سال گذشته در نمایشگاه خودروی فرانکفورت رونمایی شد؛ این مدل که به‌عنوان اولین خودروی چری (Chery) برای بازار اروپا دارای 3 نخسخه با قوای محرکه هیبریدی، پلاگین هیبریدی و کاملاً الکتریکی خواهد بود.

عرضه چری اکسید TX برای بازار اروپا

بر اساس گفته‌های چن آنینگ مدیرعامل چری، آلمان احتمالاً یکی از اولین کشورهای اروپایی خواهد بود که پذیرای اکسید TX می‌شود. درواقع به زودی چین یک مرکز توسعه و ساخت و ساز را در نزدیکی فرانکفورت احداث می کند و کار خود را با  حضور 100 نفر آغاز می کند.
در حال حاضر تنها مدل رسمی تأیید شده از Exeed TX، نمونه‌ی رونمایی شده در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۷، پلاگین هیبرید با باتری ۱۲ کیلووات ساعت و شعاع حرکتی تمام برقی ۶۹ کیلومتر است. بر اساس اطلاعات موجود، چری Exeed TX با گیربکس‌های ۶ سرعته دستی و دوکلاچه‌ی ۷ سرعته به‌همراه سیستم انتقال قدرت تمام چرخ محرک (AWD) تولید می‌شود. احتمالاً Exeed TX نقش راهگشای خودروهای چینی به اروپا را ایفا خواهد کرد. اطلاعات بیشتر در مورد خودرروی چری و فروش اقساطی چری توسط شرکت فردیس خودرو.

عرضه رسمی چری اکسید TX برای بازار اروپا

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396