منوی سایت
header-pic

شکل گیری بازار سیاه کد ملی برای پیش خرید محصولات ایران خودرو

 همان طور که می دانید طرح پیش فروش محصولات تیران خودرو آغاز شده است. این طرح که به منظور کم کردن آشفتگی های بازار خودرو است؛ یکی از اهدافی که دارد رساندن محصول به دست مصرف کننده ای واقعی و دور کردن دست دلالان از این بین است.

برای اجرایی شدن این امر ایران خودرو اعلام کرد که فقط به کسانی که خودرو اولی هستند و گواهی نامه دارند محصولات خود را عرضه می کند. حتی کسانی که در پیش فروش شرکت سایپا نیز ثبت نام کرده اند نیز نمی توانند در این پیش ثبت نام شرکت کنند و همچنین برای سهولات کار و جلوگیری از هجوم به سایت ایران خودرو تصمیم بر آن شد که روزهای ثبت نام برای کدهای ملی با ارقام سمت راست متفاوت، مجزا باشد.

با این همه اقدامات از ظواهر امر پیداست برنامه ریزیهای که برای کوتاه کردن دست دلالان از خرید محصولات این شرکت شده است مسمره ثمر نبوده و در حال حاظر بازار سیاهی در فضای مجازی شکل گرفته است که افراد کد ملی خود را برای این ثبت نام به فروش گذاشته اند.نمونه ای از این قبیل دلالان در فضای مجازی فروش انواع کد ملی با شماره های مختلف با قیمت های بین یک تا سه میلیون تومان میباشد.

در شکل دهی این گونه بازارها که کاملا بر ضرر بازار اقتصادی کشور است سایت ها و اپریکشن های همکاری می کنند که آیا اصلا قانونی است؟ و اصلا مسئولین برای جلوگیری از این اقدام گامی بر میدارند؟ و همچنین خریدارانی که می خواهند از این قبیل دلالان خرید کنند از تبعات حقوقی آن اطلاعات کافی دارند؟

شرکت فردیس خودرو برای سهولت خرید خودرو برای شما هم وطنان عزیز شرایطی ویژه فراهم کرده است.فروش اقساطی محصولات ایران خودرو با پیش پرداخت 50 درصدی و اقساط یلند و یا کوتاه مدت بلافاصله خودروی خود را تحویل بگیرید.

شکل گیری بازار سیاه کد ملی برای پیش خرید محصولات ایران خودرو

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396