منوی سایت
header-pic

سانگ یانگ دست به تولید وانت الکتریکی میزند

سانگ یانگ برای اینکه در بارار استرالیا سهم بیشنری داشته باشد میخواهد وانت الکتریکی تولید کند تا از رقیبان جانماند.کارخانه کره ای سانگ یانگ برنامه خود را تا سال 2025 اعلام کرد سانگ‌یانگ تایید کرد که دو مدل شاسی‌بلند جدید همراه با یک خودروی چندمنظوره (MPV) به زودی تولید خواهد شد. به اضافه این ها میخواهد تعدای هم وانت پیکاپ و کراس اوور تولید کند همچنین شرکت سانگ‌یانگ ازبرنامه بلندمدت خود برای معرفی پیک‌آپ برقی دوکابین E-4WD خبر داد. آن‌طور که گفته می‌شود، وانت الکتریکی جدید سانگ‌یانگ در اندازه مشابه با پیک‌آپ موسو (Musso) خواهد بود و در حال حاضر در مراحل پیشرفته طراحی برای معرفی و عرضه در سال 2024 میباشد.

وانت الکتریکی سانگ یانگ

مدیر صادرات شرکت سانگ یانگ میگوید

در حال کامل کردن این خودروی کانسپت هستیم و فکر کنم تا سال 2024 آن را معرفی میکنیم. اما تغییر آن به مقررات مختلف کشورها وابسته میباشد. ۲۰۲۱، سالی بسیار حیاتی برای اروپا است، در حالی که ۲۰۲۲ سالی برحانی برای ایالات متحده در زمینه مقررات انتشار گازهای گلخانه‌ای آلاینده خواهد بود، بنابراین زمان‌بندی عرضه این خودروی برقی هنوز درست نشده  سانگ‌یانگ به عنوان سومین خودروساز کره جنوبی پس از  کارخانه های هیوندای و کیا، احتمالا اولین شرکتی باشد که وانت برقی دوکابین تولید میکند البته اگر تسلا پیش از ما چنین کاری را انجام ندهد. به هر حال، ما اقدامات لازم را در سطح خودروی مفهومی انجام داده‌ایم.شرکت ما اوایل دهه جاری ضرر ملی زیادی خورد، اما گروه خودروسازی هندی ماهیندرا آن را خریداری کرد و از ورشکستگی نجات داد. این شرکت میخواهد در آینده نزدیک از چند مدل شاسی‌بلند و وانت پیک‌آپ چهار چرخ محرک رونمایی کند؛ علاوه بر این برنامه‌هایی برای حضور در بازار استرالیا به عنوان بزرگترین بازار خارجی وجود دارد. پس از واگذاری تولید استرالیا به شرکت محلی اتکو اتوموتیو (Ateco automotive) در ۲ سال پیش، حالا سانگ‌یانگ به دنبال گسترش فعالیت‌ها در این کشور است و این میتواند یک موفقیت بزرگ برای این شرکت باشد.

وانت الکتریکی سانگ یانگ2

شرکت سانگ‌یانگ در سال ۲۰۲۲ از شاسی‌بلند الکتریکی با شعاع حرکتی ۴۵۰ کیلومتر عرضه خواهد کرد؛ علاوه بر این یک مدل خودروی هیبریدی مجهز به باتری ۴۸ ولت و شعاع حرکتی طولانی‌تر نیز در برنامه موچود است. دن ریم میگوید که علاوه بر مقررات مربوط به انتشار گازهای آلاینده، فناوری باتری نیز در این زمینه تاثیر زیادی خواهد گذاشت.کارخانه سانگ یانگ تا سال آینده از چهار مدل خودرو های خود رونمایی میکند  این مدل‌ها شامل کراس‌اور سانگ‌یانگ تیوولی (Tivoli) و XLV، شاسی‌بلند آف‌رود سانگ‌یانگ رکستون (Rexton) و وانت پیک‌آپ دوکابین موسو می‌شود. البته رفته رفته خودرو های بیشتری را در این کشور معرفی میکند.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396