منوی سایت
header-pic

رونمایی شرکت ولو از یک کامیون برقی و خودران هوشمند

شرکت ولو اخیرا یک از یک خودرو شگفت انگیز بدون سرنشین خودران رونمایی کرده است .

این کامیون با الگوریتم های هوش مصنوعی ساخته شده است به طوری که احتیاجی به راننده ندارد و خودرویی خودران می باشد . از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به برقی بودن آن اشاره کرد.

نام این خودرو vera است که یکی از بهترین خودروهای خارجی می باشد که در آلمان رونمایی شد.

شرکت ولو اخیرا یک از یک خودرو شگفت انگیز بدون سرنشین رونمایی کرده است . این کامیون فوق العاده هوشمند می باشد به طوری که احتیاجی به راننده ندارد

Vera دارای چندین سیستم اخطار هوشمندانه می باشد که از تصادفات و برخورد با عابران و … جلوگیری می کند . هم چنین این خودرو برای مسیر هایی که دسترسی به آن ها دشوار می باشد بسیار مناسب است .

تاکنون شرکت Volvo مشخصات دقیق vera را اعلام نکرده است . تنها مشخصه ای که منتشر کرده است این می باشد که این کامیون می تواند کابینی با وزن 32 تن را حمل کند.

Vera هنوز در بازار خودروهای خارجی  وارد نشده است .به نظر می رسد با انتشار این کامیون برقی هوشمند و استفاده از آن از میزان آلودگی هوا و آلودگی صوتی کاسته می شود .حمل و نقل در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر می باشد و از هزینه های حمل و نقل نیز کاسته می شود.

امروزه خودرو سازان سعی بر ساخت خودروهای هوشمند و خودران را دارند که روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود. با این حال از بین تمامی خودروهای برقی و هوشمندی که تا به حال ساخته شده است، vera جزو یکی از بهترین این خودرو ها می باشد.

در آخر لازم به ذکر می باشد که شرکت فردیس خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو ازجمله فروش اقساطی خودرو داخلی ، فروش اقساطی خودرو های خارجی و فروش مرحله ای خودرو وارداتی فعالیت می نماید. شما مشتریان عزیز می توانید جهت خرید خودرو اقساطی شرکت آتیه خودرو را انتخاب نمایید.

 

منبع : electrek.co

       www.trucks.com 

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396