منوی سایت
header-pic

درز تصاویر جاسوسی جدید از کوراندو ۲۰۱۹

در خرداد ماه تصاویری جاسوسی از سانگ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ در اخبار منتشر شد و به دنبال این خبر کمپانی کره‌ای سانگ یانگ اعلام کرد که کراس‌اوور جدید به نام کوراندو را با طراحی جدید به زودی رونمایی خواهد شد.

درز تصاویر جاسوسی جدید از کوراندو ۲۰۱۹

تا به امروز تصاویر جاسوسی با کیفیت از این خودرو به بیرون نیامده است ولی این تصاویر جدید منتشر شده تا حدودی ابعاد این خودرو را به خوبی نشان می‌دهند و کمی هم زوایای ظاهری را با وجود پوشش نشان می دهند.

با توجه به این تصاویر جاسوسی جدید و تصاویر قبلی می‌توان گفت سانگ‌ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ ظاهری شبیه به دو کانسپت e-SIV برقی که در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی شده بود و کانسپت XAVL از سال ۲۰۱۷ دارد و به طور کلی نسبت به مدل‌های قبلی ظاهری کاملا متفاوت پیدا کرده است.

درز تصاویر جاسوسی جدید از کوراندو ۲۰۱۹

شرکت فردیس مهام آتیه خودرو برای سهولت خرید خودرو برای شما هم وطنان عزیز شرایطی ویژه فراهم کرده است.فروش اقساطی محصولات سانگ یانگ با پیش پرداخت 50 درصدی و با اقساط بلند و یا کوتاه مدت بلافاصله خودروی خود را تحویل بگیرید.

با توجه به شباهت بسیار زیاد این خودرو به کانسپت برقی e-SIV می‌توان حدس زد که کوراندو ۲۰۱۹ به احتمال قوی دارای موتور برقی خواهد بود. با این وجود هنوز بسیاری از کارشناسان معتقدند ابتدا باید نسخه با سوخت فسیلی به بازار آید و بعد از آن نسخه برقی که نسخه با سوخت فسیلی آن ممکن است مجهز به موتور بنزینی ۱.۵ لیتری و دیزلی ۱.۶ لیتری باشد که هر دو این موتورها برای کوراندو ۲۰۱۹ جدید هستند.

موتور برقی سانگ‌ یانگ کوراندو ۲۰۱۹ به احتمال زیاد ۱۴۰ کیلووات یا ۱۸۸ اسب بخار با باتری ۶۱.۵ کیلووات ساعت تولید کند و با هر بار شارژ کامل ۳۲۰ الی ۴۵۰ کیلومتر را بپیماید. کوراندو اولین مدلی است که مدل جدید خود را به خط تولید می‌برد و بعد از آن نسخه‌های برقی‌اش وارد خط تولید در سال آینده خواهند شد و کراس‌اوور تیوولی هم سال ۲۰۲۰ میلادی با فیس‌لیفت جدید به بازار می‌آید و بعد از آن رکستون جدید سال ۲۰۲۲ وارد خط تولید خواهد شد.

درز تصاویر جاسوسی جدید از کوراندو ۲۰۱۹

شرایط درز تصاویر جاسوسی جدید از کوراندو ۲۰۱۹

مشتریان عزیز میتوانند از هرکجای ایران ثبت نموده و از شرایط درز تصاویر جاسوسی جدید از کوراندو ۲۰۱۹ بهره مند گردند. خودروها با پیش پرداخت 50 درصد و در اقساط حداکثر 24 ماهه ارائه میگردند. سند خودرو از ابتدا به نام مشتری بوده و تحویل فوری خواهد شد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
واحد فروش 41016-021 تحويل يک ساعته 86127198-021