منوی سایت
header-pic

حذف آپشنی دیگر از محصولات ایران خودرو و سایپا

طبق اطلاعات جدید اعلامی از سوی ایران خودرو، خودروهای تولید داخل این شرکت قرار است با رینگ معمولی یا همان فولادی به بازار عرضه شوند.

گویا بدلیل کمبود مواد اولیه، تولید رینگ های آلومینیومی در ایران دیگر مقرون به صرفه نمی‌باشد و در تولیدات بعدی این آپشن حذف خواهد شد.
فروش اقساطی خودرو با اقساط 6 الی 24 ماه و پیش پرداخت 50 درصدی و تحویل سریع و به موقع خودروی شما عزیزان.قیمت روز انواع خودروی داخلی و خارجی

خودروهایی که قرار است با رینگ‌های معمولی یا همان فولادی به همراه قالپاق به بازار عرضه شوند:

  • سورن ELX
  • سمند توربو
  • پارس TU5
  • دنا معمولی
  • 207 دنده ای
  • اچ سی کراس

حذف آپشنی دیگر از محصولات ایران خودرو و سایپا

همچنین در شرکت خودرو سازی سایپا از جدیدترین سیاست خود در راستای حفظ حقوق مصرف کنندگان و افزایش رقابت پذیری خودروهای پراید ساخت این شرکت با ماشین های روز جهان و جدیدترین استانداردهای بین المللی رونمایی کرد. این شرکت که پیشتر اقدام به حذف امکاناتی از جمله رادیوپخش خودرو مجهز به انبوهی از امکانات کرده بود.

حالا “زه ضربه گیر روی درب” خودروهای پراید را نیز از این محصول حذف کرده و آن را به یک آپشن جانبی تبدیل کرده است. این خبر با وجود شوکه کننده بودن، صحیح به نظر می رسد. تصاویری از خودروی پراید مدل 97 منتشر شده است که در آن زه روی درب حذف شده است.

علاقمندان و خریداران پراید در صورت تمایل به اضافه کردن آپشن “زه” به خودروی صفر کیلومتر خریداری شده خود می بایست مبلغ 35 هزار تومان بابت خرید قطعه و هزینه نصب آن به نمایندگی های مجاز پرداخت نمایند.

حذف آپشنی دیگر از محصولات ایران خودرو و سایپا

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396