منوی سایت
header-pic

جدیدترین عکس های جاسوسی از خودروی BMW X7

میانه ماه اکتبر 2018 میلادی خودروی جدید BMW X7 به‌ صورت رسمی رونمایی خواهد شد.اما به تازگی عکس های جدیدی از داخل خودرو که قرار است برای پیش تولید عرضه شود را می بینیم و همچنین عکس های جاسوسی از تست رانندگی این مدل لوکس بیرون آماده است.قیمت روز خودرو داخلی و خارجی 

جدیدترین عکس های جاسوسی از خودروی BMW X7

کابین دارای پوشش چرم دو رنگ، پوشش سقف آلکانترا و تریم چرم زیبا با طرحی براق روی داشبورد و کنسول مرکزی می‌باشد. این خودرو از جدیدترین پشت آمپرهای دیجیتالی که در سری 8 هم بکار رفته بهره می‌برد و در کل داشبورد جدیدترین شاسی بلند BMW بسیار مشابه سری 8 این برند می باشد. البته به نظر می‌رسد سیستم اطلاعات سرگرمی خیلی به نرم‌افزار X7 مرتبط نیست زیرا در صفحه‌نمایش شاهد یک سری 5 سدان هستیم که مطمئنا در مدل تولیدی برطرف خواهد شد.

جدیدترین عکس های جاسوسی از خودروی BMW X7

عکاسان توانسته‌اند از کنسول مرکزی عقب نیز عکس برداری کنند. در این بخش همان طور که در عکس می بینید شاهد فضای پای زیادی هستیم. به طرز شگفتی، ورودی‌های هوای عقبی ساده طراحی شده اند اما خب در این بخش شاهد یک جفت پورت USB و دو نگه‌دارنده فنجان(که طراحی پلاستیکی نه چندان جالبی را دارد)،تنظیمات سیستم تهویه مطبوع و خروجی برق هستیم.به احتمال خیلی زیاد نسخه نهایی این مدل از جنس و مواد بهتری بهرمند خواهد شد.

جدیدترین عکس های جاسوسی از خودروی BMW X7

در عکس های جاسوسی بی ام و بر روی تریلی حمل خودرو می تواند چراغ‌های جلو و عقب و رینگ‌های کوچک و نبود پشت‌سری‌ و همچنی جلو پنجره بزرگی را که برای این مدل طراحی شده است را با وجود پوشش سنگین دید.

انتظار می‌رود موتور 8 سیلندر 4.4 لیتری توئین توربو و یا موتور 6 سیلندر 3 لیتری توربو و برخی پیشرانه‌های بنزینی برای این خودرو در نظر گرفته شوند. در آینده انتظار تولید مدلی پلاگین هیبریدی و شاید نسخه اسپورت X7 M را داریم.

شرکت فردیس خودرو شرایط ایده آلی را برای فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی برای شما هم میهنان عزیز در نظر گرفته است.فروش به صورت پیش پرداخت 50 درصدی و اقساط 6 الی 24 ماه و تحویل 1 ساعته خودروی مد نظر شما عزیزان.

جدیدترین عکس های جاسوسی از خودروی BMW X7

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396