منوی سایت
header-pic

جدیدترین مدل برلیانس شاسی بلند V9

به تازگی تصاویری جاسوسی از تست یک کراس اوور درشت اندام منتشر شده که به برلیانس V9 نسبت داده می شوند. همانطور که از نام این مدل می توان حدس زد، V9 در رده ای بالاتر از V7 طبقه بندی شده و در واقع بزرگ ترین کراس اوور ساخت برلیانس لقب خواهد گرفت.فروش اقساطی و شرایطی انواع مدل برلیانس در شرکت فردیس خودرو برای شما عزیزان فراهم گردیده است.

جدیدتریت مدل برلیانس شاسی بلند V9

بر اساس شنیده ها این خودرو بر روی پلتفرم M8X تولید خواهد شد. این پلتفرم ساختاری ماژولی داشته و با همکاری گروه BMW توسعه یافته است. همانطور که تصاویر جاسوسی نشان می دهند، V9 به کلاس شاسی بلندهای بزرگ هفت نفره تعلق داشته و از بدنه ای خوش فرم و نسبتا عضلانی بهره می برد.

اگر چه قسمت های مختلف V9 با استفاده از کاور و برچسب پوشانده شده اما باز هم می توان به برخی از جزئیات پی برد ولی وقتی با دقت نگاه مکنیم سقف صاف و بدون شیب را میبینیم که به احتمال زیاد افراد حاضر در صندلی های عقب نیز از فضای سر کافی برخوردار خواهند بود.

در داخل کابین V9 شباهت زیادی به V7 دارد. فرمان D شکل، نمایشگر مرکزی بزرگ و اهرم دنده سه مورد از عناصری هستند که بیشتر خودنمایی می کنند. در این بین شباهت زیاد قسمت میانی داشبورد به محصولات Volvo و شباهت اهرم دنده به مدل های تولیدی BMW بسیار نزدیک است.

جدیدتریت مدل برلیانس شاسی بلند V9

انتظار می رود در زیر کاپوت این خودرو یک موتور 2 لیتری توربو نصب شود. این موتور احتمالا بعدا به جمع پیشرانه های V7 نیز اضافه خواهد شد. درباره مشخصات فنی این موتور هنوز اطلاعات دقیقی وجود ندارد.

احتمال آمدن این مدل از برلیانس در بازار ایران به علت ادامه همکاری این کمپانی با سایپا بسیار بالاست.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396