منوی سایت
header-pic

تکنلوژی جدید برای پلاک خودروهای ایرانی

 در نمایشگاه ایپاس شرکت ویداک از طرح جدید پلاک‌های هوشمند خود رونمایی کرد.

تکنلوژی جدید برای پلاک خودروهای ایرانی

تفاوت اصلی این پلاک‌ها با پلاک‌های معمولی یا اصطلاحا «ملی»این است که یک تراشه در پشت پلاک تعبیه شده است. این قطعه نصب شده روی پلاک خودرو می‌تواند پیام‌هایی را به مرکز پلیس ارسال کند.

نمونه ای از این کار می توان به تخلف در ورود و خروج به محدوده طرح ترافیک یا زوج‌وفرد اشاره کرد که با استفاده از این نوع پلاک ها دیگر نمی توان این تخلف را انجام داد

نمونه ای دیگر این است که پلاک می‌تواند هنگام آدم‌ربایی یک پیام، حاوی اطلاعات موقعیت خودرو ارسال کند. بنابراین مالکان دیگر خیالشان بابت دزدی خودرو راحت خواهد بود، چراکه علاوه‌بر گزارش موقعیت مکانی خودرویشان، در صورت برداشته‌شدن پلاک از محل نصب، این عمل تشخیص داده‌ می‌شود و به‌سرعت پلیس را از آخرین موقعیت مکانی خودرو آگاه می‌کند.

شرکت فردیس خودرو برای سهولت خرید خودرو برای شما هم وطنان عزیز شرایطی ویژه فراهم کرده است.فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت 50 درصدی و با اقساط بلند و یا کوتاه مدت بلافاصله خودروی خود را تحویل بگیرید.

تکنلوژی جدید برای پلاک خودروهای ایرانی

استفاده از این پلاک‌های هوشمند به‌زودی به‌صورت آزمایشی انجام خواهد شد و سپس با شروع مرحله عملیاتی این طرح، تمام مراکز ثبت پلاک راهور مجهز به این پلاک‌ها خواهند شد، تا مراکز تعویض پلاک در تعویض شماره انتظامی خودروها از پلاک‌های هوشمند روی خودروها استفاده کنند.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396