منوی سایت
header-pic

تویوتا ها با اندرید اتو عرضه می شوند

در همین اواخر پس از سال‌ها بی‌اعتنایی و استفاده از سیستم اپل کارپلی ، تویوتا شاید به زودی سیستم ارتباطی اندروید اتو را نیز در محصولات آتی خود ارائه کند. یک منبع آگاه گفته بیانیه‌ی تویوتا دراین‌باره به زودی منتشر خواهد شد.

با ارائه‌ی اپل کارپلی در آوالون 2019 (اولین محصول تاریخ تویوتا که به این سیستم مجهز است)، تویوتا 80 درصد جذابیت خود برای کاربرانی را که از اندروید استفاده می‌کنند از دست داد. پیش از معرفی اپل کارپلی و اندروید اتو، گوشی‌های هوشمند از طریق اسمارت دیوایس لینک توسعه یافته توسط فورد به محصولات تویوتا متصل می‌شدند.

تویوتا نگرانی‌های خود درباره‌ی اندروید اتو و حفاظت از حریم شخصی مصرف‌کننده را ابراز کرده است.

مدیر برنامه‌ی تویوتا آوالون گفته بود: “ما می‌خواهیم از حریم شخصی مشتریان خود حفاظت کنیم. ما به گفته‌های خود و آنچه انجام می‌دهیم قویاً معتقدیم.”

درباره‌ی استفاده از اندروید اتو در محصولات تویوتا سؤال شده و گفته شده:

“ما تقاضا برای اندروید اتو را می‌دانیم و این ارتباط مستقیم را در نظر می‌گیریم. البته گوگل از پاسخ به همین سؤال خودداری کرده است.”
فروش اقساطی خودرو با اقساط 6 الی 24 ماه و تحویل فوری آن فقط با پیش پرداخت 50 درصدی قیمت خودروی شما عزیزان.

آلفابت در طول چند سال پیش، چند حرکت مهم برای رواج بیشتر سیستم‌عامل اندروید در خودروها انجام داده است. هفته‌ی پیش اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی همکاری خود با اندروید را به منظور استفاده از این سیستم عامل در محصولات خود را اعلام کرد. این کمپانی همکاری مشابهی هم با ولوو دارد. نگرانی‌های خودروسازان درباره استفاده از اپل کارپلی و اندروید اتو به چندین سال پیش بازمی‌گردد. در اکتبر سال 2015 خبری توسط موتور ترند منتشر شد که در آن گفته شده بود گوگل تقاضای داده‌ی زیادی همچون سرعت خودرو، دور موتور، موقعیت گاز و… را از پورشه داشته تا این تکنولوژی را در محصولات جدید این خودروساز نصب کند. حتی تویوتا نگرانی‌های مربوط به حریم شخصی را دلیل عدم عرضه‌ی اندروید اتو در محصولات خود ذکر کرده بود.

اما به نظر می‌رسد بازار و تقاضا تویوتا را مجبور به تغییر روش خود کرده است.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396