منوی سایت
header-pic

تولید داخلی سانگ یانگ تیوولی تا آخر سال 97

یکی از اعضای هیات مدیره گروه صنعتی رامک خودرو از برنامه‌ ای برای ساخت فروش اقساطی خودروی سانگ یانگ تیوولی تا پایان سال 97 خبر داد.این خودرو ای کره ای که یکی از پرفروش های بازار ایران از بدر ورود بوده است به زودی در خط تولید داخلی مونتاژ میشود.

از آنجا که شرکت رامک خودرو پیشینه ای خوبی در بازسازی اتوبوسهای درون شهری و تولید اتوبوس های برون شهری دارد به گفته مسئول روابط عمومی رامک خودرو این شرکت می تواند با تکیه بر این دیدگاه در تولید خودرو سانگ یانگ نیز نتیجه ای چشم گیری را برای خود فراهم آورند.

به گفته مسئولین این شرکت همه مراحل ساخت کارخانه در حال تکمیل شدن است  و از دی ماه 97 تولید آزمایشی سه مدل از این خودرو آغاز می شود.

با عرضه این محصول به بازار به طور میانگین 35% ارزانتر از نمونه ای خارجی آن خواهد بود که بسیار به صرفه است به خصوص در این شرایط اقتصادی و ممنوع شدن واردات خودرو و نبود ارز در کشور.

و همچنین مسئولین شرکت خاطر نشان کردند که در راستای شرایط کنونی کشور بهتر است بر توان تولید داخل متمرکز شویم که این پروژه نیز در همین راستا است.

تولید داخلی سانگ یانگ تیوولی در ایران تا آخر سال 97

مدیرعامل رامک‌خودرو در مورد پرسشی درباره چگونگی عمل به تعهدات این شرکت و تحویل خودروهای پیش فروش شده به مشتریان گفت: «طبق ماده شش آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو، اگر به دلیل شرایط فورس ماژور که ممنوعیت واردات نیز از جمله آن است امکان واردات خودرو وجود نداشته باشد، عرضه‌کننده خودرو می‌تواند قرارداد را تا زمان رفع شرایط فورس‌ ماژور، معلق کند.»

علی عزیزی در ادامه گفت: «در این شرایط پیش‌خریداران تیوولی می‌توانند از خرید خودرو انصراف داده و پول پرداختی را با سود مشارکت آن پس بگیرند. راه دیگر آن است که مشتریان قرارداد متمم آماده شده را امضا و تیوولی تولید داخل دریافت کنند. راه سوم این است که قرارداد فروش خودرو تا زمان رفع شدن ممنوعیت واردات خودرو، همچنان معلق بماند و پس از آن به تعهدات عمل شود.»

تولید داخلی سانگ یانگ تیوولی در ایران تا آخر سال 97

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396