منوی سایت
header-pic

تحلیل کامل هیوندای نکسو هیدروژنی

شرکت بزرگ و موفق هیوندای در جریان اجلاس خود در نمایشگاه CES ۲۰۱۸ از شاسی‌بلند نکسو nexo رونمایی کرد. این خودرو که قدرت موردنظرش  را از سلول‌های سوختی بدست می آورد، و سال آینده عرضه میشود.برای کسانی که دسترسی به ایستگاه‌های هیدروژنی دارند، وسیله نقلیه سلول سوختی فوق‌العاده هیوندای یک نمونه قابل‌توجه در استفاده از تکنولوژی پیشرفته میباشد. همیشه به نظر می‌رسید که خودروهای هیدروژنی متعلق به سال‌ها بعد هستند و جایی بین تکنولوژی آینده و رؤیای خودروهای سبز دارند.خودرویی که روزانه که از فراوان‌ترین عنصر موجود در روز زمین استفاده کرده سپس آن را به الکتریسیته تبدیل می‌کند و خروجی آن تنها آب‌وهوای پاک است برای سال‌ها غیرممکن به نظر میرسید.

هیوندای نکسو هیدروژنی

زمان عرضه هودرو های هیدورژنی اصلا معلوم نیست و بسیار بحث برانگیز است زیرا اولین قدم درفروش خوب این خودروها در دسترس بودن ایستگاه‌های سوخت هیدروژن است که هنوز نیاز به سرمایه‌گذاری بسیار  فراوانی دارد  ولی احتمالاً شرایط خوب هیوندای نکسو نظر خوب مشتریان را به خود جلب کند.به احتمال زیاد این خودرو فروش خوبی نصیبش میشود.در بازار خودروهای سلول سوختی تویوتا میرای حضور دارد که باقیمت بیش از ۶۰ هزار دلاری خود نتوانسته است بیش از ۵۳۰۰ دستگاه در سال ۲۰۱۷ به فروش رساند. خودروی دیگر هوندا fcx clarity است که به‌صورت اجاره در ژاپن، اروپا و آمریکا عرضه می‌شود که رکورد بسیار عجیبی را به نام خود ثبت کرده است و از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۴ فقط ۴۶ دستگاه از آن در آمریکا توسط مشتریان اجاره‌شده است. به همین دلیل هوندا عرضه این مدل را قطع کرده. با این حال هیوندای تلاش می‌کند باعرضه یک شاسی‌بلند کامپکت و جذاب بسیاری از خریداران در بازار را به سمت خودروی متمایز خود بکشد.

طراحی هیوندای نکسو هیدروژنی

چراغ‌های LED عریض و کشیده کمک می‌کند تا تعادل خوبی با جلوپنجره مشبک جلو خودرو برقرار باشد.فقط با یک نگاه می‎توان متوجه تغییر شمایل نکسو شد. درواقع هیوندای در این مدل، زبان طراحی خود را تغییر داده است و به سبک و سیاق امروزی نزدیک‎تر شده است. چراغ‌های باریک و کشیده جلو در کنار چراغ‌های مه شکن بزرگ و جلوپنجره‌ عظیم با زوایای تیز، ظاهری تهاجمی و تا حدودی خشن به نکسو بخشیده همچنین این طراحی متفاوت و خاص به لطف چرا‎غ‎های جلوی مجزا شبیه به مدل کونا (Kona)، قالپاق‎های بزرگ چند پره‌ای با لاستیک‎‎های باریک و کشیده و دستگیره‎های در کشویی ایجادشده.

هیوندای نکسو هیدروژنی

طراحی کابین هیوندای نکسو هیدروژنی

اتاق نکسو بسیار به روز و شیک میباشد همچنین حس و حال لوکس بدنه، به درون خودرو هم  منتقل شده است. درون کابین یک نمایشگر دیجیتال بزرگ، صفحه‌نمایش اطلاعاتی-سرگرمی، دکمه‎های فشاری و کنسول مرکزی کشیده، نصب شده است که با یک‌تریم فلزی که به‌صورت سرتاسری روی داشبورد قرار دارد،چشمگیر است.نمایشگر نقاط کور خودرو نیز قسمت عقب و طرفین خودرو را هنگام تغییر خط نمایش می‌دهد. به گفته مدیران هیوندای این سیستم اولین نمونه‌ موجود در این صنعت است که هر ۲ طرف خودرو را برای نمایش نقاط کور، پوشش می‌دهد.

هیوندای نکسو هیدروژنی

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396