منوی سایت
header-pic

بی ام و i8 و i3 ساخته شده از طلای 24 عیار

شاید یادتان باشد لامبورگینی از جنس طلایی که در کانادا موجود بود و سروصدای زیادی راه انداخته بود،حالا شرکت بی ام و دوخودروی برقی خود را i8 و i3 را با طلای 24 عیار ساخته است و نام آن استارلایت ادیشن میباشد.

نام استارلایت ادیشن از کجا آمده است؟

اگر با دقت به رنگ این خودرو ها نگاه کنید میفهمید که گرد طلای پاشیده شده روی بدنه، از نمای جلو تا بخش عقب مشکی کشیده شده است و این تغییر از طلا به مشکی به‌صورت تدریجی رخ داده است و تداعی کننده‌ی یک آسمان پر از ستاره‌های طلایی است.همچنین از این دوخودرو فقط یک دستگاه تولیده شده است که آن هم در حراجی به گفته خود شرکت بی ام و برای خیریه فروخته میشود.

استاندار این خودرو ها

بی ام و  I3 و i8 استارلایت ادیشن بربیس مدل‌های استاندارد ساخته شده‌اند. رنگ بدنه این خودروها با استانداردهای گروه ب‌ام‌و جمهوری چک و با همکاری تاپلاک (شریک رسمی سیستم رنگ ب‌ام‌و در جمهوری چک) هاهنگ است. طلای استفاده شده توسط شرکت Liebscher Blattgold تهیه شده .در هر دو خودرو چهار لایه طلا بکار رفته و لایه آخری توسط دست به بدنه پاشیده شده است. حتی کابین نیز با طلا مزین شده و پلاک استارلایت ادیشن در این بخش نصب شده.

بی ام هایی از جنس طلا

 

بی ام هایی از جنس طلا

شرایط بی ام و i8 و i3 ساخته شده از طلای 24 عیار

مشتریان عزیز میتوانند از هرکجای ایران ثبت نموده و از شرایط بی ام و i8 و i3 ساخته شده از طلای 24 عیار بهره مند گردند. خودروها با پیش پرداخت 50 درصد و در اقساط حداکثر 24 ماهه ارائه میگردند. سند خودرو از ابتدا به نام مشتری بوده و تحویل فوری خواهد شد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
واحد فروش 41016-021 تحويل يک ساعته 86127198-021