منوی سایت
header-pic

باز هم تاخیر در تحویل خودرو اینبار با پژو سیتروئن C3

براساس ارزیابیهای انجام شده بیشترین انتقاد مصرف‌کنندگان از فروش خودروهای سواری در ایران مربوط به تاخیر در تحویل خودرو بوده است. خودروسازان در تحویل برخی خودروهای پرتقاضا به‌ویژه خودروهایی که با مشارکت خودروسازان خارجی در ایران تولید می‌شوند تاخیرهای قابل توجهی داشتند که اخیرا این تاخیرها بیشتر نیز شده و نارضایتی مصرف‌کنندگان را به دنبال داشته است.

این وضعیت اخیرا در بازار خودروهای وارداتی نمود بیشتری داشته به‌گونه‌ای که با ممنوع شدن واردات خودرو و حدود ۱۴۰۰ قلم کالای غیرضروری دیگر از ابتدای تیر ماه، تقریبا تمام شرکتهای واردکننده خودرو در تحویل خودروهای پیش‌فروش شده تاخیر دارند.

یکی از این تاخیر ها مربوط به خودروی پژو سیتروئن محصول مشترک خودروسازی اروپا و سایپا میباشد. با خروج شرکت پژو سیتروئن از ایران به دلیل برگشتن تحریم های آمریکا و مشکلات داخلی که در خصوص ترخیص قطعات و لوازم یدکی خودروها از گمرک به وجود آمده است ، روند تحویل خودروهای سیتروئن C3 فروخته شده توسط سایپا به تاخیر افتاده است.              فروش اقساطی سایپا با اقساط 6 الی 24 ماه توسط شرکت آتیه خودرو برای مشتریان گرامی فرام شده است.  در همین خصوص شرکت سایپا اطلاعیه ای را منتشر کرده است به متن زیر:

باز هم تاخیر در تحویل خودرو اینبار با پژو سیتروئن C3 (3)

“قابل توجه مشتریان محترم شرکت سایپا سیتروئن

ضمن عرض پوزش بدلیل تأخیر بوجود آمده در روند تحویل خودرو سیتروئن سی 3 ، به استحضار می‌رساند، این شرکت تمامی مساعی خود را در سرعت بخشیدن به روند ترخیص قطعات از گمرک و به حداقل رساندن تأخیر به وجود آمده به کار بسته و انتظار داریم در اولین فرصت ممکن نسبت به محقق نمودن تعهدات خود نائل شویم.

از اینکه خودروی سیتروئن سی 3، تولیدی شرکت سایپاسیتروئن که مطابق با استانداردهای روز اروپا می باشد را انتخاب کرده اید، از شما سپاسگزاریم.”

باز هم تاخیر در تحویل خودرو اینبار با پژو سیتروئن C3 (3)

شرایط باز هم تاخیر در تحویل خودرو اینبار با پژو سیتروئن C3

مشتریان عزیز میتوانند از هرکجای ایران ثبت نموده و از شرایط باز هم تاخیر در تحویل خودرو اینبار با پژو سیتروئن C3 بهره مند گردند. خودروها با پیش پرداخت 50 درصد و در اقساط حداکثر 24 ماهه ارائه میگردند. سند خودرو از ابتدا به نام مشتری بوده و تحویل فوری خواهد شد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
واحد فروش 41016-021 تحویل یک ساعته 86127198-021