منوی سایت
header-pic

انتشار لیست ایکاپ کشور توسط ایران خودرو

شرکت ایکاپ کارش را با همکاری پژو و ایران خودرو شروع کرد. حالا ما به عنوان شرکت مشترک ایران خودرو و پژو با نام “ایران خودرو اتومبیل پژو” یا همان ایکاپ  IKAP دست اتحاد به هم داده‌ایم و کارمان را در عرضه خودرو با محصولات جدیدی شروع کرده‌ایم که مطابق استانداردهای روز دنیا تولید می‌شوند.مشتریان ایکاپ، علاوه بر بهره مندی از خودرو های روز دنیا که با کیفیت جهانی تولید شده اند، زیر چتر حمایت خدمات پس از فروش و تامین قطعات اصل در نمایندگی های منتخب مجاز ایران خودرو قرار دارند.

شرکت فردیس مهام آتیه خودرو برای سهولت خرید خودرو برای شما هم وطنان عزیز شرایطی ویژه فراهم کرده است.فروش اقساطی ایران خودرو با پیش پرداخت 50 درصدی و با اقساط بلند و یا کوتاه مدت بلافاصله خودروی خود را تحویل بگیرید.

ارائه خدمات به محصولات شرکت ایکاپ پژو 2008 ،پژو 508 و پژو 301 توسط نمایندگان منتخب شبکه فروش و خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو صورت میگیرد. این نمایندگان پس از ارزیابی اولیه، مراحلی از قبیل استانداردسازی، ارتقا، آموزش، تجھیز و … را طی نموده، به عنوان نماینده منتخب شرکت ایکاپ معرفی میشوند.

ھمکاری نمایندگی در سطوح 1 ،2 و 3 به شرح زیر تعریف شده است:

نمایندگی سطح 1 :

· ثبت نام خودرو
· تحویل خودرو
· انجام کلیه خدمات گارانتی و وارانتی
· انجام خدمات سرویس سریع

نمایندگی سطح 2 :

· ثبت نام خودرو
· تحویل خودرو
· انجام خدمات سرویس سریع

نمایندگی سطح 3 :

فقط ثبت نام خودرو

لازم به ذکر است توسعه شبکه و افزایش تعداد نمایندگی ھای منتخب، متناسب با افزایش تولید و نیاز مشتریان به دریافت خدمات، از طریق ارزیابی قابلیتھا و تحلیل وضعیت نمایندگی ھا صورت گرفته است. لذا آخرین لیست به روز شده نمایندگان منتخب شرکت ایکاپ با ذکر سطح ھمکاری، به شرح زیر اعلام میشود:

انتشار لیست ایکاپ کشور توسط ایران خودرو

انتشار لیست ایکاپ کشور توسط ایران خودرو

انتشار لیست ایکاپ کشور توسط ایران خودرو

انتشار لیست ایکاپ کشور توسط ایران خودرو

شرایط انتشار لیست ایکاپ کشور توسط ایران خودرو

مشتریان عزیز میتوانند از هرکجای ایران ثبت نموده و از شرایط انتشار لیست ایکاپ کشور توسط ایران خودرو بهره مند گردند. خودروها با پیش پرداخت 50 درصد و در اقساط حداکثر 24 ماهه ارائه میگردند. سند خودرو از ابتدا به نام مشتری بوده و تحویل فوری خواهد شد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
واحد فروش 41016-021 تحويل يک ساعته 86127198-021