منوی سایت
header-pic

اعلام سایپا برای تولید 3 هزار خودرو در سال جاری

به گفته مسعود لؤلؤ (مدیر پشتیبانی و تولید گروه خودروسازی سایپا) هم اکنون ۱۰ هزار خودرو آماده تحویل داریم که به محض دریافت قطعات و تکمیل پرسه تولید، این خودروها روانه بازار خواهد شد. تاکنون محدودیت های تأمین قطعات که مربوط به عوامل بیرونی گروه سایپا است در روند تولید اختلالی را ایجاد کرده بود که هم اکنون با خبرهای خوبی که از روند ترخیص قطعات به گوش می رسد امیدواریم این قطعات هر چه زودتر تحویل خودرو سازیها شود تا بتوانیم به روند عادی در تولید برسیم.

به گفته وی تحویل قطعات به خطوط تولید آغاز شده که در این صورت می‌توانیم روزانه ۳ هزار دستگاه خودرو را تولید کرده و به واحد فروش تحویل دهیم.فروش اقساطی سایپا با اقساط 6 الی 24 ماه برای مشتریان عزیز توسط شرکت فردیس خودرو فراهم شده است.

وی با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا محصولات متنوعی را تولید می کند افزود : در گروه X۱۰۰ خودروهای ۱۱۱، ۱۳۱ و ۱۳۲ در سایپا و پارس خودرو، در گروه X۲۰۰ خودروهای ۲۱۱، ۲۱۲ و ۲۳۲ در تهران و کاشان، خودروی برلیانس در پارس خودرو و خودروی سراتو در سایپا تولید می شود ضمن اینکه خودروهای تجاری ما شامل وانت و کامیون در زامیاد و سایپا دیزل و خودروی وانت ۱۵۱ و خودروی آریو هم در شرکت بن رو تولید می شوند. وی همچنین اضافه کرد: در تولید خودروهای CKD هیچ مشکلی وجود ندارد، خودروهای X۱۰۰ و X۲۰۰ با قدرت تولید می شود اما به دلیل مشکل کمبود قطعات، در تکمیل این خودروها از نظر زمانی کمی با تأخیر مواجهیم.

مدیر پشتیبانی و تولید سایپا گفت: خودروهای تکمیل شده که دپو کنیم و به بازار ندهیم نداریم زیرا سیستم ردیابی خودروهای ما مکانیزه است ضمن اینکه نهادهای مختلف بازرسی هم به پایگاه اطلاعاتی ما اشراف دارند.

مسعود لؤلؤ در پاسخ به پرسشی درباره تخلف برخی نمایندگی های سایپا در فروش خودروهایی مانند سراتو با قیمت بسیار گرانتر از قیمت مصوب افزود: براساس روال مصوب واحد فروش، هیچ نمایندگی حق دریافت وجه بیشتر را ندارد ضمن اینکه فروش ما هم اینترنتی است و با تکمیل وجه صورت می گیرد، در این بین اگر نمایندگی هایی خطایی مرتکب شوند واحد بازرسی سایپا و نهادهای نظارتی بیرونی با آن به شدت برخورد می کنند.

وی گفت: نمایندگی هایی که از موقعیت خود سوءاستفاده و تخطی کردند خلعیت برایشان صادر کردیم و دیگر نمی توانند به عنوان نمایندگی سایپا فعالیت کنند.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396