منوی سایت
header-pic

استفاده از خودرو های برقی تا 10 سال دیگر افزایش پیدا میکند

به نقل از نشریه ریویو (Financial Review) در استرالیا

 فروش وسایل نقلیه الکتریکی (EV) طی یک دوره دو ساله بسیار زیاد شده است؛ چنین موضوعی بر اساس بررسی صرفه‌جویی مصرف سوخت در مقایسه با هزینه اولیه خودروی الکتریکی به دست می‌آید. پس از این نقطه، آن‌ها تسلط کاملی بر فروش وسایل نقلیه جدید خواهند داشت.اگر دولت به تولید خودروی برقی و زیرساخت‌های آن بها بدهد و حمایت کند همچنین بودجه اختصاص بدهد کارخانه های خودروسازی بسیار خوشحال میشوند، فروش این محصولات تا اوایل سال ۲۰۲۱ بسیار افزایش خواهد یافت. خودروهای پلاگین هیبرید نیز تا سال ۲۰۳۰ میتوانند که ۵۰ درصد از سهم فروش بازار را کسب کنند و تا سال ۲۰۵۰،حدودا 90 درصد خودرو ها در جاده ها برقی میشوند.

 

 نظر مدیر شرکت سرمایه‌گذاری انرژی پاک

استرالیایی ها بسیار به سمت تکنولوژی های جدید رفته اند، ولی در رابطه با  دست‌یابی به فناوری خودروی الکتریکی، ما عقب‌ هستیم. این تحقیق نشان می‌دهد که ما می‌توانیم استفاده از خودروی برقی را به گونه‌ای افزایش دهیم که مزایای زیادی برای رانندگان و همچنین محیط زیست به همراه داشته باشد. و برای رسیدن به هدف  کاهش قیمت خودروی الکتریکی، حمایت از تولید مدل‌های بیش‌تر و ایجاد شبکه شارژ لازمه ای کار است و باید انجام شود.

خودرو های برقی و الکتریکی

بخاطر بزرگ بودن بعضی کشور ها مانند استرالیا، شارژ مجدد نگرانی اصلی برای خودروهای الکتریکی است. در صورت نبود زیرساخت مناسب شارژ عمومی برای خودروهای برقی، فروش چنین محصولاتی افزایش نخواهد یافت. بر خلاف برخی از کشورها که تراکم جمعیت زیادی دارند، استرالیا نسبتا تراکم جمعیتی پایین و گستردگی بالایی دارد؛ به این معنی که در حال حاضر بهره‌برداری و استفاده از زیرساخت مناسب، بسیار مشکل است.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396