منوی سایت
header-pic

آیا قیمت خودرو پایین می آید؟

فعالان بازار خودرو با اشاره به اینکه با وجود طرحهای فروش خودرو عملا محصولی به دست مردم نرسیده وهمچنان بازار با کاهش عرضه روبرو هست از بازار داغ کلاهبرداری سایت های فروش خودرو و نوسانات قیمت با کاهش قیمت دلار سخن می‌گویند.

این روزها هر کس سری به بازار خرید و فروش خودرو می‌زند، با کسادی معاملات مواجه شده و شاهد فروشندگان بسیاری است. جالب اینجاست خریداری در بازار نیست و هر روز فروشندگان با تغییرات قیمت دلار نرخهای جدیدی را برای خودروهای خود پیشنهاد می‌کنند ولی عدم ثبات نرخ ارز عاملی شده تا معاملات قفل شود و کمتر کسی حاضر به خرید خودرو باشد.

فعالان بازار معتقدند در طول دو ماهه اخیر خودروسازان دو طرح برای فروش محصولات خود رونمایی کردند تا شاید تقاضا در بازار مدیریت و عطش مردم برای خرید خودرو کاهش پیدا کند اما قراردادهای روی کاغذهم نتوانست دردی از بازار دوا کند و مردم همچنان چشم انتظار مدیریت قیمت‌ها و ساماندهی بازار خودروهستند.

بازار داغ کلاهبرداری سایت‌های فروش خودرو

موتمنی (رئیس انجمن نمایشگاه داران خودرو) نیز در همین ارتباط با اشاره به اینکه اوضاع نابسامان بازار خودرو عاملی شده تا فضا برای کلاهبرداری مختلف فروش خودرو محیا شود، به خبرنگار تسنیم گفت: در این سایت‌ها از تحویل فوری خودرو صحبت می‌شود در حالیکه عملاً خودرویی ندارند که به مشتری تحویل دهند. بعضا دیده شده مردم گول این سایت‌ها را خورده و پول‌هایی را به آنها پرداخت کرده‌اند غافل از اینکه هنوز دستشان به خودرو نرسیده است.

وی با اشاره به اینکه اخطارهای مختلفی مبنی بر عدم خرید مردم از سایتهای متفرقه فروش خودرو عنوان کرده‌ایم، گفت: متأسفانه عدم نظارت کافی به عملکرد این سایتها باعث شده تا همچنان مردم گمراه شده و مبالغی را به آنها پرداخت کنند.

شرکت فردیس مهام آتیه خودرو برای سهولت خرید خودرو برای شما هم وطنان عزیز شرایطی ویژه فراهم کرده است.فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت 50 درصدی و اقساط یلند و یا کوتاه مدت بلافاصله خودروی خود را تحویل بگیرید.

بازار راکد خودرو در انتظار قیمت‌های جدید

رشیدی یکی دیگر از نمایشگاه‌داران خودرو نیز با اعلام اینکه پیش از کاهش قیمت دلار تقاضا برای خرید خودرو در بازار به خاطر نوسانات قیمتی کاهش پیدا کرده بود افزود: کاهش قیمت دلار نیز بر رکود بازار اضافه کرده است به نحوی که همه منتظر ثبات نرخ ارز هستند و دست از خرید کشیده‌اند. البته اعلام قیمتهای جدید از سوی خودروسازان نیز باعث رکود بیشتر بازار شده چرا که خریداران نمی‌دانند در نهایت خودرو را باید با چه قیمتی خریداری کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم این روزها خودرو نمی‌خرند، گفت: اگر این روند ادامه پیدا کند و قیمت دلار نیز کاهش یابد به طور حتم کاهش قیمت‌ها به سمت انواع خودروهای داخلی نیز خواهد رفت علاوه بر این خودروهای وارداتی خریداری شده در گمرکات نیز باید تحویل مشتریان شود تا در ادامه آن تاحدودی ثبات به بازار خودرو برگردد.

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
واحد فروش 41016-021 تحويل يک ساعته 86127198-021