منوی سایت
header-pic

آغاز پیش فروش ایران خودرو با شرایط ویژه

هاشم یکه‌زارع (مدیرعامل ایران‌خودرو) از پیش‌فروش محصولات این خودروساز تا اوایل هفته آینده خبر داد.

وی با عنوان این خبر اظهار داشت: ما از گروه خودروسازی سایپا اسامی کسانی را که در پیش‌فروش این گروه ثبت‌نام کردند درخواست کردیم و به‌محض دریافت اسامی ثبت‌نام‌کنندگان در پیش‌فروش گروه خودروسازی سایپا و نیز دریافت مجوزهای لازم از نهادهای ذی‌ربط به‌احتمال زیاد از اوایل هفته آینده ثبت‌نام برای پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو را آغاز خواهیم کرد و سپس پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو به‌تعداد 40 هزار دستگاه پس از دریافت مجوز از مراجع ذی‌ربط آغاز خواهد شد.

آغاز پیش فروش ایران خودرو با شرایط ویژه

وی همچنین افزود: با تسهیلاتی که در روند تأمین و ترخیص قطعات خودرو آغاز شده امیدواریم بتوانیم به‌زودی به همه تعهدات باقیمانده تحویل خودروها عمل کنیم همچنین پیش‌بینی می‌کنیم تا سه ماه آینده روند تولید و فروش خودروها به حالت عادی بازگردد.فروش اقساطی ایران خودرو با اقساط 6 الی 24 ماه ویژه شما مشتریان گرامی توسط شرکت فردیس خودرو فراهم شده است.

شرایط پیش فروش مشارکت در تولید که مخصوص شهریور ماه سال 97 میباشد اعلام شده است. با توجه به این شرایط فروش، متقاضیان محترم می توانند محصولات ایران خودرو را از روز سه شنبه ۹۷/۰۶/۲۰ لغایت ۹۷/۰۶/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جدول پیوست خریداری کنند.
شرایط ویژه بخشنامه :
در این بخشنامه و در زمان ارسال دعوتنامه، خودروهای قابل عرضه به مشتریان مشخص و اعلام خواهد شد.
پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.
امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نیست.

زمان فعال سازی این بخشنامه پیش فروش ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۰ می باشد.
هدیه همکاری مشارکت در تولید برای موعد تحویل ماه‌های آبان و آذر ۹۸ به مبلغ پیش‌پرداخت معادل ۲ درصد سود مقطوع علاوه بر سود مشارکت اعلامی در نظر گرفته شده است.سود مشارکت در این طرح 18درصد است و هدیه مشارکت در تولید نیز تخفیف معادل 2درصد سود مشارکت به نسبت ودیعه پرداختی است.
هدیه همکاری مشارکت در تولید برای موعد تحویل ماه‌های دی و بهمن و اسفند ۹۸ به مبلغ پیش‌پرداخت معادل ۳ درصد سود مقطوع علاوه بر سود مشارکت اعلامی در نظر گرفته شده است.
در هنگام صدور دعوت‌نامه صرفا خودروهایی که با توجه به شرایط روز ایران خودرو قابل عرضه باشند، که جهت انتخاب در دعوت‌نامه ذکر خواهد شد.

قیمت نهایی خودرو در این بخشنامه، در زمان تحویل تعیین خواهد شد.

در پايان دوره مشاركت متقاضیان می توانند خودرو مورد نظر خود را از بین محصولات موجود ایران‌خودرو انتخاب كرده و يا بنابر قرارداد مشاركت خود را تمديد كنند تا در دوره بعدی نسبت به انتخاب خودروهاي موجود اقدام نمایند.

آغاز پیش فروش ایران خودرو با شرایط ویژه

ارسال دیدگاه
دیدگاه مشتریان (0)
عضویت در کانال تلگرام
واحد فروش 02186127198-02186127184-02186127180-02186128396